Osoby spod 4 konkretnych znaków zodiaku niemożliwie zaszaleją w łóżku w listopadzie. Jeśli jesteś wśród nich, możemy tylko pogratulować

Osoby spod 4 konkretnych znaków zodiaku niemożliwie zaszaleją w łóżku w listopadzie. Jeśli jesteś wśród nich, możemy tylko pogratulować Źródło: .

Znaki zodiaku, które niechętnie będą wychodzić z łóżka. Listopad szykuje dla nich prawdziwe szaleństwo. Osoby spod tych czterech znaków mogą nazywać siebie prawdziwymi szczęściarzami.

Znaki zodiaku podpowiadają, kto w pochmurne i deszczowe listopadowe wieczory będzie miał szanse zaszaleć w łóżku. Horoskop na najbliższy miesiąc zwiastuje wiele upojnych nocy dla czterech znaków, które wyjątkowo zaszaleją w łóżku. 

Znaki zodiaku, które czeka niemożliwe szaleństwo w łóżku 

Pierwszy znak, który może liczyć na wyjątkowe doznania w listopadzie to Baran. Osoby spod tego znaku, będące w związkach czeka niesamowity okres. Ich partnerzy będą zaskoczeni, kiedy rutyna zniknie z ich sypialni i pojawi się nieokiełznany Baran, który rozgrzeje ich do granic wytrzymałości. Samotne Barany znajdą prawdziwą miłość, która od razu zaprowadzi je do łóżka, by tam spełniać swoje najskrytsze fantazje.

Byki zwłaszcza te samotne muszą przyszykować się na szaleństwo łóżkowe z nowo poznaną osobą. Chociaż w sypialni będą rozumieć się bez słów, to jednak nic nie wróży, że przelotny romans zamieni się w długotrwałą relację. Byki w związkach muszą zadbać o antykoncepcję, jeżeli nie chcą zostać rodzicami. Listopad to czas, kiedy bardzo łatwo zajdą w ciążę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koziorożce wraz ze swoimi partnerami przeżyją niezapomniane noce. W ich sypialni jeszcze nigdy dotąd nie było tak gorąco. Znaki zodiaku, którą muszą uważać w listopadzie w związku z łóżkowymi namiętnościami to Bliźnięta. Flirty z niewłaściwymi osobami mogą sprawić, że w łóżku pojawi się osoba, której nigdy tam nie powinno być, a jak wiadomo prawda zawsze wyjdzie na jaw. 

Pozostałe znaki zodiaku 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Jeżeli kogoś nie ma wśród tych czterech znaków zodiaku, nie ma się czym przejmować. Niebawem nadejdzie grudzień i jeszcze chłodniejsze dni, a one upłyną nie na gorączkowych przygotowaniach do świąt, a na wyjątkowych chwilach spędzonych w łóżku. Gorąco zrobi się w sypialni, niezależnie od gwiazd i wszystkie znaki zodiaku będą spały spokojnie, tylko krócej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

źródło: se

Następny artykuł