3 znaki zodiaku nigdy nie będą dobrymi małżonkami. Nikt długo nie wytrzymuje, rozwód jest niemal pewny

3 znaki zodiaku nigdy nie będą dobrymi małżonkami. Nikt długo nie wytrzymuje, rozwód jest niemal pewny Źródło: Pixabay.com Free-Photos

Znaki zodiaku ukrywają wiele cech charakteryzujących osoby urodzone w czasie ich obowiązywania. Astrolodzy ostrzegają przez stałym związkiem z osobami spod tych 3 znaków, małżeństwo z nimi może szybko skończyć się rozwodem.

Znaki zodiaku mogą zdradzić prawdę o cechach charakteru ich właścicieli. Astrolodzy ostrzegają, że osoby spod tych 3 znaków nie nadają się do stałych związków. Małżeństwo z nimi może szybko skończyć się rozwodem. Warto wiedzieć, z kim nie wiązać nadziei na spokojną przyszłość.

Znaki zodiaku - kiepscy małżonkowie

Niestety, by stworzyć udane małżeństwo nie wystarczy wielka miłość. Partnerzy muszą wykazać się ogromną cierpliwością i zrozumieniem, bo niejednokrotnie związek wymaga bowiem kompromisów i ciężkiej codziennej pracy, dzięki której ma on szanse na przetrwanie. Specjaliści przekonują, że wpływ na trwałość małżeństwa ma również astrologia. Te 3 znaki zodiaku nie mają zadatków na dobrych współmałżonków, a ślub z nimi szybko może zakończyć się bolesnym rozwodem.

Zodiakalne bliźniaki są urodzonymi idealistami. Często budują w swojej głowie perfekcyjny obraz partnera, któremu bardzo ciężko dorównać w rzeczywistym życiu. Rozczarowany bliźniak pielęgnuje w sobie to uczucie i powoli traci zainteresowanie związkiem. Dodatkowo osoby spod tego znaku zmienią zdanie nagle i gwałtownie, a dodatkowo ogromną radość czerpią z nowych doznań i doświadczeń. Zamiast naprawiać stary związek, wybierają nową miłość, która przyniesie im kolejne wrażenia i nadzieje, że tym razem nie zostaną rozczarowani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związki z tymi znakami zodiaku są bardzo trudne

Wodniki ponad wszystko cenią sobie wolność i niezależność, dlatego niezbyt chętnie podejmują decyzję o małżeństwie. Kiedy osoby spod tego znaku poczują, że partner tłamsi je w związku, ogranicza ich pasje i zbytnio osacza, natychmiast uciekną w popłochu. Są przyzwyczajone do samotności i dobrze ją znoszą, dlatego raczej nie trwają w nieudanych związkach z obawy przez porzuceniem. Ciężko im zaimponować, a co za tym idzie, zainteresować i usidlić na dłużej.

Dzisiaj grzeje: 1. Pod osłoną nocy zmieniono nagle rozporządzenie ws. obostrzeń. Nie wszyscy będą zadowoleni

2. Czy koronawirusa ma się do końca życia? Są najnowsze wyniki badań na pacjentach z Azji

Skorpiony to najbardziej namiętny znak, uwielbiają gorące romanse, seks, flirt oraz zdobywanie serca ukochanej osoby. Wydawałoby się, że świetnie sobie radzą w związkach, cały czas zabiegając o względy drugiej połówki i zgodność w małżeństwie. Niestety, nieposkromiona namiętność skorpionów może doprowadzić do niewierności i zdrady, która w ich przypadku często jest przyczyną rozwodu. Dodatkowo, osoby spod tego znaku potrafią być bardzo zazdrosne i zaborcze, co bywa bardzo męczące dla ich partnerów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy noszenie maseczek w Polsce będzie obowiązkowe? Minister Zdrowia zapowiada zmiany
  2. Poznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologia
  3. Wyciekł tajny plan ws. koronawirusa. Wszystko zostało już dokładnie rozpisane w Niemczech
  4. Wszyscy obawiali się podobnych wieści. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane
  5. Kaszel, który jest objawem koronawirusa da się odróżnić od tego przy przeziębieniu. Ma parę cech szczególnych
  6. Przebił rozmachem Tadeusza Rydzyka. Ksiądz odwiedzi parafian, poświęci pokarmy w spektakularny sposób

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News