Znaki zodiaku, którym pisana jest miłość jak z bajki. 3 z nich spotkają księcia na białym koniu jeszcze w tym roku

Znaki zodiaku, którym pisana jest miłość jak z bajki. 3 z nich spotkają księcia na białym koniu jeszcze w tym roku Źródło: unsplash.com/Candice Picard

Znaki zodiaku, które już w tym roku spotkają prawdziwą miłość. Są tylko trzy, ale to nie znaczy, że całą resztę czeka nieszczęśliwy czas. Na każdego przyjdzie pora, a teraz jest chwila właśnie dla tych trzech.

Znaki zodiaku mogą być bardzo pomocne w odkryciu prawdy na temat drugiego człowieka, ale mogą nam też dużo zdradzić na temat nas samych. Rzeczy zapisane w gwiazdach są na wyciągnięcie reki, wystarczy tylko przeczytać horoskop i uwierzyć, że szczęście jest gdzieś za rogiem, a odrobina odwagi pomoże nam znaleźć miłość na całe życie.

Są trzy znaki zodiaku, które już w tym roku mają wielkie szanse na otworzenie swojego serca na osobę, która jest im pisana na całe życie. Cała reszta nie jest skazana na nieszczęśliwe chwile i brak miłości. Im będzie tylko trochę ciężej znaleźć drugą połówkę, ale jak wiadomo nic nie jest niemożliwe i może los uśmiechnie się także do nich.

Znaki zodiaku, którym pisana jest miłość jeszcze w tym roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ryby będą najbardziej szczęśliwe jeżeli chodzi o szukanie prawdziwej miłości. Ich dobroć i wyjątkowy charakter pozwoli im przyciągnąć ludzi, którzy są do nich podobni. Nie będą oni długo szukać, okaże się nawet, że jest dla nich szansa tam gdzie by się nigdy nie spodziewali. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, a znajdą kogoś wyjątkowego. Ryby muszą zdać sobie sprawę, że to jest ich czas na miłość. 

Kolejnym bardzo szczęśliwym znakiem w miłości będą Bliźnięta. Ich energia i zaangażowanie w końcu okażą się pomocne przy poznawaniu nowych osób. Single mają szanse na znalezienie wyjątkowej osoby jeśli tylko zaczną więcej czasu spędzać poza domem. Dla Bliźniąt w związkach szykuje się czas oświadczyn. Panowie w końcu przejmą inicjatywę, a panie z tego znaku będą się ochoczo zgadzały na propozycję małżeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Na jesień Skorpiony nabiorą pokory, co znacznie ułatwi im znalezienie miłości. Miłość jak z bajki jest im pisana jeszcze przed końcem roku. Jeżeli przestaną tak bardzo skupiać się na sobie zauważą jak pięknym uczuciem mogą obdarzyć je inne osoby. 

 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: dziennikłódzki

Następny artykuł