Znaki zodiaku, którym nigdy nie można ufać. Potrafią czarować, ale bez skrupułów złamią Twoje serce

Znaki zodiaku, którym nigdy nie można ufać. Potrafią czarować, ale bez skrupułów złamią Twoje serce Źródło: unsplash.com/ x )

Znaki zodiaku nie przestają zaskakiwać. Dzięki nim można bardzo łatwo rozszyfrować drugiego człowieka. Powiedzą nam nawet komu, można zaufać, a komu lepiej nie zwierzać się z sekretów. Niektóre znaki są wyjątkowo wredne.

Znaki zodiaku zdradzają nam wiele o charakterze drugiego człowieka. Astrologowie uważają, że dzięki nim można dowiedzieć się więcej niż można by było się spodziewać. Przedstawiają obraz ludzi takimi, jakimi są w głębi serca. Oczywiście nie wszystko, co napisane jest w horoskopie idealne odwzoruje rzeczywistość. 

Na zaufanie drugiego człowieka zazwyczaj trzeba sobie zapracować. Istnieją ludzie, którym nie warto wyjawiać sekretów, bo nie będą w stanie trzymać języka za zębami. Kilka znaków zodiaku nie radzi sobie z byciem lojalnym przyjacielem i z łatwością potrafią złamać serce.

Zaufanie a znaki zodiaku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wodniki mają największe skłonności do zdrady. Nie owijają w bawełnę i w każdej chwili mogą zostawić na lodzie. Nie będą się czuły winne, gdy sprawią komuś przykrość. Odejdą bez słowa zostawiając ukochanych z pustką w miejscu, gdzie kiedyś było serce. Strzelce ze swoim zamiłowaniem do przygód też nie takie niewinne. Tylko o te będące w długotrwałych relacjach nie trzeba się martwić, a cała reszta może przynieść wielkie rozczarowanie. Nie należą do osób, które przejmą się tym, że łamią komuś serce. Bezdusznie potraktują każdą osobę, którą się znudzą.

Koziorożec jeżeli dopuści się zdrady to o tym poinformuje i odejdzie. Jest bardzo honorowy i nie będzie długo potrafił żyć wiedząc, że krzywdzi drugą osobę. Nie należą do osób, które często zmieniają zadanie, więc jeśli raz sobie coś postanowią, będą w tym trwać. Prawdziwa miłość spowoduje, że nigdy nie zwątpią w miłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Bliźnięta mogą zaangażować się emocjonalnie w relację z kimś innym. Będzie do tego dochodzić, gdy poczują się pominięte w związku. Należy więc dokładać jak najwięcej starań aby być z nimi cały czas bardzo blisko. Romantyczne gesty pozwolą im się poczuć pewniej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już nie 4 tys. Aż trudno uwierzyć ile płaca minimalna ma wynieść za kilka lat
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: gazeta krakowska

Następny artykuł