Najbardziej kłamliwe znaki zodiaku. Osobom z tej listy nigdy nie należy ufać

Najbardziej kłamliwe znaki zodiaku. Osobom z tej listy nigdy nie należy ufać Źródło: pikio.pl

Znaki zodiaku są powszechnie znane. Okazuje się, że wskazują one na wiele ważnych cech, takich jak na przykład kłamliwość lub dwulicowość. Unikaj osób spod tych znaków, mogą notorycznie kłamać.

Znaki zodiaku kojarzone są z horoskopem i przewidywaniem przyszłości. Jest to trafne skojarzenie, ale znaki zodiaku są jednak jeszcze czymś więcej. Każdy znak zodiaku odpowiada konkretnym datom, więc nasza data urodzenia określa, do której znaku będziemy należeć. 

Znaki zodiaku- tych lepiej unikać

Nasze charaktery zapisane są w gwiazdach i nie mamy na nie wpływu. Łatwo zatem ocenić, z którymi znakami zodiaku dogadamy się najlepiej, a które lepiej omijać szerokim łukiem. Te znaki bywają dwulicowe, dlatego znając osobę spod tego znaku, zastanów się, czy ta osoba jest warta poświęcenia twojego czasu i emocji. 

Wodnik

Uznawane są raczej lojalne znaki, ale gdy w pewnym momencie ich życia zaczynają walczyć o karierę i sukces, mogą stać się bezwzględne. Będą starały się osiągnąć sukces nawet po trupach, będą kłamały i oszukiwały bliskich, dlatego zachowaj ostrożność, będąc blisko z wodnikiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skorpion

W tym przypadku ich kłamstwa wynikają z zazdrości. Kiedy masz coś czego im brakuje, zacznie się piekło. Będą kłamali w żywe oczy i udawali nadto miłych. Musisz jednak być sprytny i rozróżnić prawdę od fałszywego pochlebstwa. 

Panna

Z ludźmi spod tego znaku zodiaku możesz zawsze liczyć na prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Potrafią być królowymi dramatu. Potrafią kłamać i ukrywać przykrą prawdę, zrobią wszystko by ta nie wyszła na jaw. 

Dzisiaj grzeje:  1. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Rak

Raki uchodzą za osoby wrażliwe, emocjonalne i szczere, ale na takie próbują się tylko kreować. Będą kłamać do upadłego, byleby tylko prawda nie ujrzała światła dziennego. Każdej osobie przekażą inną wersję zdarzeń, nie zdziw się więc, gdy usłyszysz inne kłamstwa niż ktoś inny. 

Najlepsze newsy dnia:

1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

źródło: MSN 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News