Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha

Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha Źródło: .

Znaki zodiaki, dla których weekend świąteczny nie będzie najlepszym czasem, muszą szczególnie na siebie uważać. Powinny zwrócić uwagę na to, co robią i mówią podczas rodzinnych spotkań. Pech będzie towarzyszył im przez całe trzy dni.

Znaki zodiaku znajdujące się na tej liście muszą być niezmiernie czujne podczas długiego weekendu ze względu na nieoczekiwane wydarzenia, które mogą im się przydarzyć. Na szczęście dla pozostałych, tylko trzy z dwunastu znaków muszą mieć się na baczności.

Święto Zmarłych i dzień Zaduszny mogą się okazać dla nich bardzo niebezpieczne, ponieważ z każdej strony mogą doświadczyć niemiłych zdarzeń czy nieprzychylnych spojrzeń. Lepiej dmuchać na zimne i nie narażać się na niepotrzebne i nieprzyjemne sytuacje. 

Które znaki zodiaku muszą uważać w pierwszy weekend listopada?

Na pierwszy ogień idą Strzelce, które podczas długiego weekendu muszą uważać, jeżeli nie chcą popsuć sobie relacji z bliskimi. Dla nich lepiej będzie zaszyć się w mieszkaniu i poczekać, aż święta się skończą. Inaczej może się okazać, że osoby, na którym im bardzo zależy, sprawią im wielką krzywdę. Czas długiego weekendu to też dobry moment, by zadbać o swoje zdrowie. Strzelce odwiedzające groby zmarłych, muszą się ciepło ubrać, aby nie rozchorować się na przyszły tydzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wodniki będą w ten weekend zmuszone do czegoś, czego bardzo nie chcą robić. Spotkania, którym sprzyjają święta, będą dla nich czasem, kiedy będą zmuszone wymieniać swoje opinie. Przedstawi je to w bardzo niekorzystnym świetle i wywołać może wiele kłótni. 

Horoskop nie sprzyja także Bykom. Dla nich świąteczny czas będzie wiązał się z wielkim niebezpieczeństwem. Przede wszystkim muszą uważać podczas podróży. Jedna, nieprzemyślana decyzja może pociągnąć za sobą nieodwracalne konsekwencje.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Pozostałe znaki zodiaku mogą liczyć na to, że długi weekend będzie dla nich miłym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie. Ich nie dotyczy pech, tak jak w przypadku Strzelców, Byków i Wodników. Mogą śmiało planować wszystko, bo gwiazdy im sprzyjają. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

źródło: dziennikłódzki

Następny artykuł