Znaki zodiaku, które nie są w stanie wybaczyć zdrady. Jeżeli je skrzywdzisz, urządzą Ci prawdziwe piekło

Znaki zodiaku, które nie są w stanie wybaczyć zdrady. Jeżeli je skrzywdzisz, urządzą Ci prawdziwe piekło Źródło: PxHere/CC0 Public Domain

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają. Nie próbuj ich zdradzić, bo jeśli to zrobisz i prawda wyjdzie na jaw, wyrządzą Ci większą krzywdę niż Ty im!

Znaki zodiaku mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni twierdzą, że mówią nam prawdę, astrolodzy zaś są prawdziwymi prorokami. Inni nazywają horoskopy zabobonami i nie tracą czasu na ich czytanie. Jeśli jesteście w pierwszej grupie, to musicie poznać pięć znaków zodiaku, których nie warto zdradzać. One nie wybaczą Ci nawet najmniejszego potknięcia. Będą rozgoryczone i zdenerwowane. Nie będą bały się zemsty. Kogo nie radzimy zdradzać?

Znaki zodiaku - wściekła piątka

Wśród siedmiu znaków zodiaku, których lepiej nie zdradzać, na pierwszym miejscu pojawia się Lew. On nigdy nie wybaczy Ci zdrady. Jest na to zbyt dumny. Będzie wolał odejść, niż tkwić w związku z osobą, która go znieważyła w tak okrutny sposób. Dla lwa zdrada jest wielkim ciosem. Jego pewność siebie pozwoli mu poradzić sobie z każdym rozstaniem. Nawet jeśli będzie bardzo cierpieć, nie da po sobie tego poznać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Baran będzie tak przygnębiony po stracie ukochanej osoby, że nie będzie robił nic. Nie będzie w stanie walczyć o poprawę relacji. Podda się i popadnie z stagnację. Nigdy nie wybaczy, a jego życie stanie się bardzo nieszczęśliwe.

Panna natomiast najpewniej zemści się za zdradę. Może nie zrobi tego z wielkim rozmachem, ale osoba, która ją zdradziła będzie bardzo cierpieć. Kolejnym mściwym znakiem jest Wodnik. Raz zdradzony przez ukochaną osobę, nigdy już nie będzie chciał z nią niczego tworzyć. Oddając swoje serce, szczerze wierzy, że jego druga połówka robi to samo. Zemsty Wodnika są bardzo bolesne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

I na koniec zostaje Skorpion. Dla nich postawą związku są zaufanie i uczciwość. Bez tego nie stworzą prawdziwej relacji. W chwili, gdy poczują się nieszczęśliwe, odejdą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

źródło: topniusy

Następny artykuł