ZAGINIONE NASTOLATKI Z TRYŃCZY
Redaktor - 1 Stycznia 2018

W Nowy Rok przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o 3 zaginionych nastolatkach

Od pierwszego dnia świąt wszystkie polskie media żyją sprawą zaginionych nastolatek. Sprawa poruszyła też miliony Polaków, którzy snuli teorie dotyczące ich zniknięcia. Teraz znajomy 3 zaginionych nastolatek przerywa milczenie. 

Finał poszukiwań zaginionych nastolatek okazał się tragiczny. Były trzema z pięciu ofiar śmiertelnego wypadku samochodu, który dachował i wpadł do rzeki. Nie miały szans, żeby się wydostać, nurt rzeki był zbyt silny. Przed śmiercią przeżywały niewyobrażalne męki.ZOBACZ TAKŻE: Jackowski PRZEWIDZIAŁ los 3 nastolatek! To nagranie budzi grozę

Znajomy 3 zaginionych nastolatek przerywa milczenie

Zanim jednak dokonano tego makabrycznego odkrycia, Polacy wysnuwali najróżniejsze teorie, dotyczące ich zdjęcia. Wielu było zdania, że dziewczyny najzwyczajniej uciekły z domu. Bliski znajomy wszystkich pięciu ofiar zdementował te plotki w rozmowie z dziennikarzami.- Były mądre, poukładane i świadome. Byłem pewien, że nie zrobiłyby czegoś takiego swoim rodzicom - powiedział chłopak. Jedną w wielu teorii było też to, że zostały skrzywdzone przez dwóch starszych chłopaków, z którymi się spotkały.- Większość oskarża chłopaków. Niesłusznie. Znam ich wszystkich osobiście od lat. Oni sami też znali się od dawna i lubili. Chłopaki na pewno nic im nie zrobili - zapewniał.

Wstrząsające słowa znajomego wszystkich pięciu ofiar

W internecie pojawiło się wiele krzywdzących dla ofiar tej tragedii i ich rodzin spekulacji. Ludzie sugerują, że cała piątka znajomych była pod wpływem alkoholu. Dodatkowo sensację podkręciła informacja, że jeden z chłopaków był już notowany za posiadanie narkotyków. Te słowa znajomego ofiar powinny być wstrząsem i pstryczkiem w nos dla wszystkich osób, doszukujących się "spisków".- Boguś był bardzo spokojny. Sławek bardziej rozrywkowy, ale zupełnie normalny. W internecie czytałem, że "panowie byli znani w okolicy". To sugerowanie, że byli kojarzeni z czymś złym, a to nieprawda - powiedział chłopak, wyraźnie zasmucony tym, że zmarli mężczyźni są przedstawiani w krzywdzący sposób.Źródło: wp.plZOBACZ TAKŻE: Ostatnie minuty życia 3 zaginionych nastolatek to był koszmar!
Katastrofa_w_Smoleńsku9 przerażających katastrof z udziałem ważnych politykówCzytaj dalej
wałęsaZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News