Śmierć Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła polską opinią publiczną. To dlatego, ponieważ dziennikarz był uwielbiany przez widzów. Od lat wiedziano, że choruje na raka. Dlatego tak szokują rewelacje, którymi postanowił podzielić się z mediami pewien bardzo znany znachor.

Jerzy Zięba, bo to o nim mowa, dał się poznać, jako znachor ostrzegający przed szczepionkami i zalecający zażywanie witaminy C przy sepsie. Jego teorie zostały odrzucone przez środowiska naukowe. Z tego powodu takie oburzenie wywołała obecność Zięby na ostatnim Kongresie Kobiet w Poznaniu. Organizatorki wydarzenia twierdzą, że mężczyzna wprowadził je w błąd.

Zięba nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie wydał budzącą ogromne kontrowersje opinię na bardzo newralgiczny temat. Znachor twierdzi, że odkrył sposób, w jaki lekarze mogli uratować życie Grzegorza Miecugowa. Zdaniem Zięby dziennikarz powinien był spożywać witaminę C.

Jeśli prawdą jest, że pan Grzegorz Miecugow nie zmarł z powodu choroby nowotworowej, a zmarł z powodu sepsy, to jest to skandal. Uważam, że w przypadku pana Grzegorza Miecugowa można było jeszcze wiele zrobić. Na pewno – powiedział Zięba.

źródło: NaTemat

...

Zobacz również

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach