x6L5gnRg
fot. youtube
Wiadomości Pikio - 16 Maja 2016

Zmusili policjantów do ukarania samych siebie (video)

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące jak zwykli obywatele zmusili policjantów łamiących przepisy drogowe do ukarania samych siebie. Przewinienie funkcjonariuszy być może nie było duże, jednak jak tłumaczą autorzy nagrania - prawo obowiązuje wszystkich i gdyby w taki sam sposób przepisy złamał zwykły obywatel to z pewnością zostałby ukarany. 

W opublikowanym w sieci nagraniu widzimy jak grupka zwykłych obywateli z Ukrainy zatrzymuje najpierw jeden radiowóz, którego kierowca nie użył kierunkowskazu i żądają od jego koleżanki, by wypisała mu mandat. Co ciekawe, policjant kierujący radiowozem bez większych oporów zgadza się z opinią mężczyzn, którzy ich zatrzymali i prosi swoją partnerkę na służbie o ukaranie go.

Problem pojawia się dopiero po zatrzymaniu drugiego radiowozu, którego kierowca popełnił identyczne wykroczenie. Winny policjant najpierw chciał staranować zatrzymującego go mężczyznę, a później nie dawał za wygraną, odmawiał przyjęcia mandatu i wplątał się w ostrą kłótnię z mężczyznami.

W nagraniu dostępne są polskie napisy. Wystarczy je włączyć w menu znajdującym się w dolnym prawym rogu.

https://www.youtube.com/watch?v=IU90eTEnenU

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: youtube
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News