Potwierdzają się informacje. Życie chorej gwiazdy Polsatu i TVN zmieni się całkowicie

Potwierdzają się informacje. Życie chorej gwiazdy Polsatu i TVN zmieni się całkowicie Źródło:

Wielką gwiazdę telewizji Polsat i TVN czekają poważne zmiany w życiu, które całkowicie zmienią je na długie lata. Jednak czy choroba, do której sama się przyznaje, nie będzie problemem w tej sytuacji?

Dominika Gwit jest obecna w show-biznesie już od kilku ładnych lat. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa, gdy prowadziła swój cykl "Odważeni" w "Dzień dobry TVN". Następnym wielkim krokiem był udział w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie ze swoim partnerem zajęła bardzo wysokie, bo 4 miejsce, kończąc swoją przygodę z show w ćwierćfinale. Teraz od niedawna celebrytka jest szczęśliwą żoną. Jednak już niebawem mogą ją czekać bardzo duże zmiany w życiu.

Zmiany w życiu chorej gwiazdy TVN

Dominika Gwit zarówno w wywiadach, jak i na swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie przyznawała się do swojej choroby, jaką jest otyłość. Celebrytka stara się walczyć ze swoją dolegliwością, jednak jak sama przyznaje, nie zawsze ma do tego wystarczająco dużo sił. - Tak – jestem gruba, tak mam do tego prawo. Tak -będę o tym mówić głośno! Nie – nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę to promuje otyłość. Nie – nie promuję otyłości. Po prostu na te otyłość choruję. Czasem mam ochotę i siłę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, ze jestem gorsza... - pisze Dominika Gwit. W jednym z wywiadów gwiazda przyznaje, że bardzo poważnie myśli nad macierzyństwem i to od dłuższego czasu. Jej rozmyślania zaczęły się jeszcze przed ślubem, jednak jak sama przyznaje, nie wie, czy jest na to już gotowa. W tej kwestii nie zamierza nic planować. Dodaje również, że nie zamierza długo czekać z potomstwem. Bardzo możliwe, że już niedługo usłyszymy dobrą nowinę z ust aktorki. Jednocześnie wiele osób zastanawia się, czy choroba, do której przyznała się na mediach społecznościowych, nie będzie problemem zarówno w zajściu w ciąże, jak i w jej trakcie. Miejmy nadzieję, że wszystko przebiegać będzie zgodnie z planem i aktorce oraz jej przyszłemu dziecku nic nie będzie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości bezlitośnie poniżony. Upokorzyli go
  2. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  3. Profilaktyka przeciwpasożytnicza. Kleszcze żywcem zjadały tego psa
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News