Prognozy lekarzy nie dały jej najmniejszych szans. Nieodwracalne zmiany w życiu gwiazdy Top Model
Wiadomości Pikio - 13 Lipca 2018

Prognozy lekarzy nie dały jej najmniejszych szans. Nieodwracalne zmiany w życiu gwiazdy Top Model

Aleksandra Żuraw była jedną z największych gwiazd programu "Top Model". Dziś celebrytka skupia się jednak nie na karierze, a zmianach w życiu prywatnym. Chociaż lekarze nie dawali jej na to najmniejszych szans, jej życie uległo właśnie drastycznej zmianie. 

Widzowie wróżyli Żuraw po zakończeniu show stacji TVN ogromną karierę. Sama celebrytka marzyła jednak przede wszystkim o założeniu rodziny, co wreszcie jej się udało.

Gwiazda "Top Model" szczęśliwa jak nigdy wcześniej

Gwiazda jest szczególnie szczęśliwa z powodu tego, że udało jej się zajść w ciążę. Przez długi czas lekarze twierdzili bowiem, iż nigdy nie będzie mogła zostać mamą. Modelka przyznaje, że okres oczekiwania na narodziny dziecka nie jest dla niej łatwy, jednak jest bardzo szczęśliwa, gdyż spełnia się jedno z jej największych marzeń. - Mam, mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy, ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem! Per Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach. Poza tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami. Charakter zdecydowanie po tacie - napisała szczęśliwa Żuraw na swym koncie na Instagramie, pokazując zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.

Szczere wyznanie popularnej celebrytki

- Będę się dzielić z Wami każdym momentem! Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe... Udało się w najmniej oczekiwanym momencie, w momencie, kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem. I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia - rodzina - dodała także wyraźnie poruszona gwiazda.Aleksandra Żuraw Top Model Fot. Instagram/Aleksandra ŻurawChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące wieści od Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  2. Legendarny gwiazdor polskiej muzyki zniesmaczył fanów. Obrzydliwe video
  3. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
ZAMIANA
molekGwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News