PO
Fot. Wikipedia
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2018

Zmasakrowała Rachonia, nie da "dorwać" Tuska. Nowa zaskakująca liderka PO

Platforma Obywatelska ma nową, zaskakującą liderkę narracyjną. Ma obronić partię przed powoływanymi przez PiS komisjami, które chcą rozliczyć rządy PO. Posłanka, która zmasakrowała Rachonia, twierdzi, że nie da dorwać Tuska.

Posłanka Izabela Leszczyna staje się nową twarzą opozycji. W programie "Woronicza 17" rozniosła w pył jednego z najpopularniejszych dziennikarzy telewizji Jacka Kurskiego, a mianowicie Michała Rachonia.

Izabela Leszczyna masakruje dziennikarza TVP

- Rzecznicy PiS nie powinni prowadzić programów w telewizji publicznej - rzuciła w kierunku dziennikarza polityk. Pytana o to, czy nie żałuje, iż wdała się w wojnę z prowadzącym popularnego programu TVP, w związku z czym może nie być już zapraszana do telewizji Kurskiego odpowiedziała, że nie, bowiem ją interesuję debata merytoryczna, a takowej nie ma zdaniem polityk w telewizji publicznej.

Chcą dorwać Tuska

Teraz Prawo i Sprawiedliwość wzięło się za rozwikłanie afery polegającej na wyłudzaniu VAT-u za rządów Platformy Obywatelskiej. Zdaniem Leszczyny komisja, która została w tym celu powołana ma "dorwać" Tuska. Kobieta uważa, że rozliczane powinny być też lata, w których rządziło PiS, bowiem jej zdaniem i w tym okresie mogły wypływać pieniądze z budżetu państwa.- Powstaje, żeby dorwać Tuska i Platformę. Tuska nie udało się dorwać przy sprawie Amber Gold, nie udało się dorwać przy śledztwie smoleńskim, a więc chcą to zrobić przy komisji VAT-owskiej - powiedziała na łamach natemat.pl Leszczyna.- My się zgadzamy na komisję VATowską, ale pytam dlaczego PiS nie chce włączyć do jej prac lat 2016-17, żebyśmy przyjrzeli się w Sejmie, o co tak naprawdę chodzi, które z naszych propozycji na uszczelnianie systemu działają, a które nie i co trzeba poprawić? Ale oni chcą dorwać Platformę, więc wzięli tylko 8 lat rządów PO-PSL. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek wcale tego nie ukrywa - dodała polityk. Zadaniem posłanki jest osobiście dopilnować, żeby rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dobrał się do Platformy Obywatelskiej i jej byłego lidera Donalda Tuska. Partia pokłada wielkie nadzieje, że jej misja się powiedzie.Proponowane linki:
  1. To będzie afera dekady! PiS może upaść
  2. Słynny polityk PiS w szpitalu! Media: nawalił się i go pobili
  3. Czołowy polityk PiS został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym
lesz5Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
Źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News