Wstrząsające. Właśnie ujawniono na co NAPRAWDĘ zmarł Kłosowski

Wstrząsające. Właśnie ujawniono na co NAPRAWDĘ zmarł Kłosowski Źródło: Fot. YouTube/Biala24

Dziś w wieku 89 lat zmarł Roman Kłosowski. Kultowy aktor odszedł w domu opieki pod Łodzią, w którym przebywał od kilku miesięcy. O jego śmierci media poinformowała rodzina. Artysta od długiego czasu poważnie chorował, co doprowadziło najpewniej do jego odejścia.

Kłosowski był znany widzom szczególnie z roli Romana Maliniaka w legendarnym serialu "Czterdziestolatek". Fani uwielbiali kolejne jego kreacje, dlatego też niezwykle zabolała ich decyzja artysty o przerwaniu kariery w 2016 roku.

Nie żyje Roman Kłosowski

Za wycofaniem się aktora z show-biznesu stał jednak bardzo poważny powód. Kłosowski zachorował na zwyrodnienie plamki żółtej, a dolegliwość prawie całkowicie odebrała mu wzrok. Ostatecznie aktor trafił więc do domu opieki. Miał ponoć także problemy z poruszaniem się, co dodatkowo utrudniało mu samodzielne życie.

Smutne wieści na temat artysty

Syn artysty, który poinformował o jego śmierci, nie sprecyzował, jaka choroba odebrała mu ojca. Ostatecznie fani domyślają się jednak, że pogorszenie jego stanu miało związek z wyżej wymienionymi dolegliwościami. - To prawda, tato nie żyje. Nie chciałbym mówić o szczegółach. Mogę powiedzieć, że w ostatnich dniach bardzo ciężko chorował. Odszedł spokojnie - wyjawił pan Tomasz w rozmowie z mediami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Po 27 latach najstraszniejszy horror dopadł Kingę Rusin. Współczujemy
  2. W życiu Martyny Wojciechowskiej zmieni się wszystko. Prawdziwa rewolucja
  3. Afera na całą Polskę! Doda kazała Kammelowi przerwać, Opole się posypało
Następny artykuł