nejman_po
TVP/Złotopolscy
Anna Maria Guziewska - 1 Grudnia 2018

Co się z nim stało? Nie poznacie gwiazdora Złotopolskich po latach

"Złotopolscy" - serial TVP, przyniósł mu ogromną popularność. Wcielił się w rolę jednego z głównych bohaterów - Waldka. Szybko zyskał serdeczność widzów, tym samym złamał serce niejednej kobiecie. Dzisiaj Andrzej Nejman nie przypomina siebie. Czym się teraz zajmuje?

"Złotopolscy" pojawili się na antenie TVP w 1997 roku. Losy rodu Dionizego i Gabrieli Złotopolskich natychmiast zyskały ogromną popularność. Na planie serialu swoje pierwsze kroki stawiali jedni z najważniejszych polskich aktorów, między innymi Anna Przybylska czy Andrzej Nejman. Serialowy Waldek zmienił się nie do poznania. Wiemy, czym się teraz zajmuje.

Co robi główny bohater serialu "Złotopolscy"? Andrzej Nejman się zmienił nie do poznania

Starszy syn Barbary i Marka był przystojnym rolnikiem, który złamał wiele serc. Finalnie związał się z Marcysią i wychowywał z nią dzieci. Jego życie wielokrotnie przybierało tragicznego obrotu. Jego pierwsza żona zmarła w atakach na World Trade Center. Mimo wszystko, musiał walczyć z własnym cierpieniem i oddać się wychowywaniu dzieci. Jego losy na bieżąco śledzili fani serialu, którzy przyznawali, że aktor stał się nie tylko popularny, ale i bardzo lubiany. Oprócz serialowego angażu pojawił się także w kultowej pełnometrażowej komedii "Poranek Kojota" czy w "Spoonie". Brał także udział w serialach telewizyjnych, takich jak: "Kasia i Tomek", "Lekarze" czy "Prawo Agaty". Wielokrotnie odtwarzał epizodyczne role w najważniejszych polskich tytułach. Dziś jednak, rzadko można go zobaczyć na małym ekranie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna JandaGwiazdy, które otworzyły własne biznesy. Na czym zarabiają?Czytaj dalej
Andrzej Nejman całkowicie oddał się karierze na deskach teatralnych. Aktor, zaangażowany w działalność Teatru Kwadrat w Warszawie. Od 2015 roku jest jego dyrektorem. Mężczyzna pojawiał się także w produkcjach rozrywkowych - brał udział w "Tańcu z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". Obecnie gwiazdor serialu "Złotopolscy" oddaje się działaniom artystycznym - zarządzając teatrem. Nierzadko pojawia się także na jego deskach. Ostatnio zaangażował się w działania Fundacji Legia "Wszyscy do wioseł". Wiosłując, gwiazdy zbierały pieniądze dla potrzebujących. Na zdjęciach, które uwieczniły spotkanie można zauważyć Nejmana w nieco zmienionej formie - nieco przytył i zapuścił zarost. Okazuje się, że nie tylko wygląda diametralnie inaczej, ale i zmienił swoje zawodowe plany. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. O jego życiu rodzinnym wiemy niewiele, ponieważ sam Nejman rzadko pojawia się w mediach.Złotopolscy źródło: wp.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Zemsta Kaczyńskiego była dla niego bolesna. Gwiazdor TVP wyrzucony na bruk
  2. Kultowy aktor TVP ma dosyć! Podsumował wszystkich polskich celebrytów
  3. Piękna aktorka kultowego serialu TVP popełniła samobójstwo. Wstrząsająca śmierć
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie chcę się kochać? Ekspert tłumaczy
Anna PrzybylskaAnna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemniceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News