Ewakuacja 2 tys. ludzi w Warszawie! Pożar w Złotych Tarasach
Anna Maria Guziewska - 31 Grudnia 2018

Ewakuacja 2 tys. ludzi w Warszawie! Pożar w Złotych Tarasach

Złote Tarasy w Warszawie stanęły w płomieniach? Okazało się, że w jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie doszło przed chwilą do wybuchu pożaru. Służby ewakuowały ponad dwa tysiące osób!

Złote Tarasy w Warszawie to jedna z najchętniej odwiedzanych galerii handlowych. W dzisiejszy, sylwestrowy wieczór doszło tam do wybuchu pożaru. Służby, które pracują na miejscu, próbują znaleźć ognisko i ewakuują ludzi. Są ich tysiące.

Pożar w centrum Warszawy w sylwestrowy wieczór. Złote Tarasy zagrożone

Klienci, pracownicy i osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie obiektu zostali ewakuowani ze Złotych Tarasów. W budynku doszło do awarii instalacji, która spowodowała wzniecenie ognia. Jak podają służby, w galerii znajdowało się kilka tysięcy osób. - W jednym z pomieszczeń doszło do uszkodzenia instalacji elektrycznej. Nikomu z przebywających tam osób nic się nie stało - powiedział rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP, kapitan Kapczyński.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Służby na bieżąco pracują na miejscu i próbują ustalić, jakie jest zagrożenie dla klientów. - Na miejscu działa jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Jeszcze przed przybyciem strażaków ze Złotych Tarasów ewakuowano 2 tys. osób - powiedział rzecznik.

Pożar w kinie. Co się dzieje na miejscu?

To głównie osoby czekające na projekcję filmów w ramach Sylwestrowej Nocy w Multikinie musieli natychmiast opuścić budynek. Jak podał Onet.pl, po 45 minutach oczekiwania na rezultaty działań straży, zostali z powrotem wpuszczeni na salę. Zgodnie z relacją osób obecnych na miejscu, w jednej chwili przestały działać schody i winda. Musieli oczekiwać na rezultaty prac służb tuż przy drzwiach. Wiele z klientów sieci kinowej było zdezorientowanych i wystraszonych sytuacją. Dopiero po czasie okazało się, że chodzi o zagrożenie pożarem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
  2. Nie żyje aktorka serialu na TVN. Smutna śmierć
  3. Nagła tragedia, prawica w żałobie. Nie żyje znana prezenterka telewizyjna
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News