Gigantyczny skandal na gali Złotych Globów! Największy gwiazdor: "Dziękuję SZATANOWI"

Gigantyczny skandal na gali Złotych Globów! Największy gwiazdor: "Dziękuję SZATANOWI" Źródło: fot.youtube.com/ tista vai

Złote Globy, które zostały rozdane dzisiejszej nocy z 6 na 7 stycznia, nie obyły się bez dużych kontrowersji. Zwycięzca nagrody za najlepszą rolę męską w swoim przemówieniu podziękował... samemu Szatanowi. Konserwatywna część opinii publicznej w Stanach Zjednoczonych jest wstrząśnięta.

Złote Globy, to drugie najpopularniejsze po Oscarach wyróżnienia przyznawane filmowcom w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczne rozdanie, które odbyło się w nocy z 6 na 7 stycznia, przyniosło wiele rozstrzygnięć i wzbudziło wielkie apetyty przed rozdaniem tych najważniejszych nagród w kinematografii. Na szczególną uwagę zasłużył Christian Bale, który zgarnął statuetkę za najlepszą rolę męską. W słowach swojego przemówienia podziękował szatanowi.

Złote Globy ze skandalem. Znany aktor to satanista?

Christian Bale to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów w całym Hollywood. Artysta, który w przeszłości zachwycał już swoją interpretacją postaci Batmana, tym razem także oczarował publikę i jury festiwalowe, które postanowiło przyznać mu nagrodę za najlepszą rolę męską w 2018 roku. Mężczyzna w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wcielił się w rolę byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Dicka Cheneya. Ta kreacja, w obrazie zatytułowanym "Vice" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków znad Atlantyku, którzy typują, że mężczyzna jest jednym z głównych kandydatów do Oscara. Za swoją interpretację postaci kontrowersyjnego polityka, artysta podziękował szatanowi, co bardzo zdziwiło gości obecnych na gali. - Dziękuję szatanowi za to, że dał mi inspirację do tego, jak zagrać tę rolę - rzucił Bale ze sceny.

Rodzina polityka jest w szoku

Najbardziej emocjonalnie na słowa słynnego aktora zareagowała córka polityka, która zaczęła wytykać Bale'owi jego ciemną przeszłość. Kobieta przypomniała, że aktor kilka lat temu zmagał się z problemami prawnymi po tym, jak zaatakował jedną z mieszkanek USA i jej córkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Do tego pewnie też zainspirował go szatan - przypomniała bulwersującą sprawę kobieta. Czy Bale zdecyduje się jeszcze na ripostę wobec córki polityka? A może jego zachowanie miało wywołać dyskusję dotyczącą obrazu, w którym zagrał? Niewykluczone, że wypowiedź Bale'a może pozbawić go szans na dalsze nominacje. Słowa artysty są obecnie bardzo komentowane przez całą opinię publiczną w Stanach Zjednoczonych, a cześć bardziej konserwatywnych widzów domaga się odebrania statuetki Bale'owi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Musieli uratować Szpilkę! Ratownicy przybyli w ostatniej chwili
  2. Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News