Reklama

Złodzieje byli gwałceni przez 5 dni, bo włamali się do domu potężnego geja

Złodzieje byli gwałceni przez 5 dni, bo włamali się do domu potężnego geja

Dwóch złodziei, 54-letni Garfield Morgan i jego 36-letni kolega Kim Gorton, nie będą dobrze wspominać ostatniego skoku. Wszystko przez to, że spotkała ich dosyć nietypowa kara ze strony właściciela domu, który okazał się być gejem  i seryjnym gwałcicielem. 

Reklama

Mimo, że dwóch drobnych złodziei z Florydy w USA miało za sobą dziesiątki podobnych włamań to ostatnie z nich pozostanie w ich pamięci raczej do końca życia. Wydarzenia potoczyły się dla nich tak niefortunnie, że w pewnym momencie sami prosili o pomoc lokalnej policji.

54-letni Garfield Morgan i jego 36-letni kolega Kim Gorton obrali sobie kolejny cel do włamania. Na ich nieszczęście wybrali nieodpowiednią posiadłość, ponieważ jej właścicielem był potężnych rozmiarów Harry Harrington, zwany w okolicy "The Wolfman" z racji ogromnej postury i gęstego owłosienia.

Harrington przyłapał złodziejaszków na gorącym uczynku, jednak postanowił nie wzywać policji tylko samemu wymierzyć sprawiedliwość. Na jeszcze większe nieszczęście złodziei, "The Wolfman" okazał się być seryjnym gwałcicielem, który obierał sobie za ofiary jedynie mężczyzn.

Morgan i Gorton byli regularnie gwałceni przez potężnego mężczyznę przez pięć dni. W pewnym momencie - wykorzystując nieuwagę gwałciciela - mężczyznom udało się skontaktować z policją i wezwać ją na pomoc.

Wszyscy trzej zostali aresztowani. "Wolfman'owi" grozi dożywocie, ponieważ dwa lata wcześniej wyszedł z więzienia po odsiadce 10-letniego wyroku za wielokrotne ataki seksualne i gwałty innych mężczyzn. Gorton i Morgan będą sądzeni za włamanie.

wolfman-burglary-1

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?