3-letni Boguś w żłobku mógł skończyć jak Madzia z Sosnowca. Nie do pomyślenia, co wyprawiała z nim opiekunka

3-letni Boguś w żłobku mógł skończyć jak Madzia z Sosnowca. Nie do pomyślenia, co wyprawiała z nim opiekunka Źródło: .

Żłobek często jest złym okresem dla dziecka. Były traktowane przez opiekunkę w taki sposób, że ich życie i zdrowie było w widoczny sposób zagrożone. 3-letni Boguś mógł podzielić nawet los Madzi z Sosnowca. Mało tego - urzędnicy zaznajomieni ze sprawą zszokowali wszystkich swoimi komentarzami.

Żłobek stał się miejscem maltretowania maluchów. Dziecko płakało, próbowało pokazać, że nie chce być tak traktowane, że to je boli. Opiekunka miała za nic łzy kilkulatków. Wszystko wyszło na jaw w jednej chwili.

Na nagraniu widać, jak dziecko jest rzucane o podłogę. Nie tak powinien wyglądać żłobek 

30-letnia Agnieszka B. pracowała w żłobku w Żninie jako opiekunka. Nikt się na nią nie skarżył, wywiązywała się ze swoich obowiązków. Do czasu aż w sierpniu zeszłego roku mama jednego z chłopców została wezwana do placówki. Okazało się, że dyrektorka wcale nie chciała porozmawiać z nią na temat dziecka, a na temat Agnieszki B. W pokoju spotkała kilka innych osób i obejrzała nagranie.

- O całej sytuacji dowiedzieliśmy się od pani, która pełniła obowiązki dyrektorki. Zadzwoniła do mnie, żebym stawiła się na spotkanie, bo chciała porozmawiać o Bogusiu. Myślałam, że coś narozrabiał. Jakież było moje zdziwienie, gdy na miejscu zastałam pana z działu społecznego oraz panią zastępcę burmistrza - opowiadała mama 3-letniego Bogusia. W gabinecie spotkała też mamę 3-letniej Marysi i wspólnie obejrzały zapis z monitoringu, na którym widać dokładnie, że Agnieszka B. rzuca chłopcem o podłogę, a małą dziewczynkę boleśnie szarpie.

U 3-latka stwierdzono traumę, jego zachowanie diametralnie się zmieniło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety nie mogły uwierzyć, że w miejscu, które uważały za bezpieczne ich dzieci były narażone nawet na utratę życia. Zaufały tym ludziom, a pociechy musiały przeżywać koszmar.

- Pan z działu oświaty po pokazaniu nam filmu powiedział, że mamy się nie przejmować, bo to małe dzieci, które nie będą pamiętały. Niestety, mylił się. Boguś mówił, że nie chce iść do żłobka i że ciocia Aga go biła - wspomina mama Bogusia. Po wizycie u psychologa sam specjalista stwierdził, że dziecko stało się niespokojne i agresywne, a to wszystko w wyniku traumy.

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Właścicielka żłobka skutecznie odmawiała mediom jakichkolwiek komentarzy, przyznała jedynie, że takie wydarzenie rzeczywiście miało miejsce. Agnieszka B. nie pracuje już w żłobku, mało tego - nie została za swoje zachowanie zwolniona dyscyplinarnie, umowę rozwiązano za porozumieniem stron. Opiekunka z piekła rodem usłyszała zarzuty znęcania się nad dziećmi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. 30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodzi
  4. Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz
  5. Dzień po porodzie mama spojrzała na buzię synka. Nagle zrozumiała straszną prawdę, musiała reagować szybko

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News