Rozbito brutalny gang działający na warszawskim Mokotowie. Przestępcy zostali ukarani za swoje działania. Sędzia skazał ich na wyroki pozbawienia wolności od 10 do 15 lat. 

Brutalni przestępcy „Mołek” i „Oskar” trafią do więzienia na 15 lat, „Lepa” na 12, a „Arczi” na 10. Łącznie skazano 12 osób. Warszawski sąd podkreślił, że wina gangsterów nie budzi żadnej wątpliwości. Mężczyźni handlowali narkotykami, bili ludzi, próbowali wymuszać haracze i dokonywali głośnych napadów m.in na jubilerów. Przestępcy byli bezwzględni w swoich działaniach. Potrafili włamywać się do domostw i torturować lokatorów chcąc uzyskać od nich informacje na temat ukrytych kosztowności.

Przestępcy rabowali jubilerów czy sklepy sieci „Kruk”, ale dokonali też napaści, które wywołały jeszcze większe oburzenie. Mężczyźni napadli na dom starszej kobiety na Mokotowie oraz zlecili atak na rapera „Wilka” z grupy Hemp Gru.

Skazani będą musieli zwrócić około 2 milionów złotych. Sędzia przyznał, że byli to brutalni i bezwzględni bandyci, których wina nie budzi żadnych wątpliwości. Z kolei „Mołek” przyszedł na rozprawę w koszulce „Tylko Bóg może mnie sądzić”.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

...

Zobacz również