Przejazd kolejowy między Koszalinem a Skibnem był miejscem szokującego zdarzenia. To tam doszło do sytuacji, która jest wskazywana przez organizatorów kampanii Bezpieczny Przejazd za skrajnie niebezpieczną. Naprawdę warto wziąć głębszy wdech przed seansem.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w nocy. Na nagraniu widać, jak rozpędzona osobówka wjeżdża na tory kolejowe pomimo opuszczonych szlabanów. Samochód z impetem przejeżdża pod jednym z nich i staje tuż przy torach. Ledwie ułamki sekund później po szynach przejeżdża pociąg.

Sytuacja była bardzo niebezpieczna. Chwilę po przejeździe pociągu widać, że wszyscy cali wysiadają z auta. Samochód został jednak zdmuchnięty przez rozpędzony skład – wyraźnie ma wgnieciony tył. Kierująca samochodem kobieta miała niewiarygodne szczęście w nieszczęściu. Wciąż nie wiadomo, dlaczego zachowała się tak nierozważnie i naraziła na śmierć siebie i bliskich.

Nagranie z wydarzenia obejrzano już ponad 100 tys. razy. Żeby tego było mało, publikuje je nie tylko Bezpieczny Przejazd. We Francji agencja AFP powiela je i wskazuje, jak nie powinno zachowywać się na przejeździe kolejowym.

https://www.youtube.com/watch?v=vnd2KGgtKPA

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również