Zła wiadomość o Ewie Bem. Już jej nie zobaczymy na scenie

Zła wiadomość o Ewie Bem. Już jej nie zobaczymy na scenie Źródło: fot. wikimedia

Ewa Bem, nazywana przez wielu pierwszą damą polskiego jazzu, potwierdziła tragiczną dla wszystkich fanów informację. Śmierć córki zniszczyła wszystko w życiu piosenkarki. Teraz ostatecznie zrezygnowała z występów.

Ewa Bem zrezygnowała z koncertów na jesieni ubiegłego roku, gdy z powodu śmierci córki zawalił jej się cały świat. Jednak mimo chwilowej przerwy w karierze, zapowiadała trasę koncertową, a wszyscy miłośnicy jej muzyki głęboko w to wierzyli. Jak się okazuje, gwiazda nie zamierza wracać.

Ewa Bem prosi o okazanie zrozumienia

Córka Ewy Pamela Bem-Niedziałek zmarła w wieku 39 lat. Śmiertelną diagnozę usłyszała zaledwie dwa lata wcześniej. Prowadziła nierówną walkę z glejakiem, złośliwym nowotworem mózgu, którą niestety przegrała. Osierociła dwuletnią córeczkę Basię i czteroletniego syna Tomka. Córka była całym światem dla Ewy Bem. Gdy zachorowała, matka zdecydowała się jedynie na krótki komentarz, a następnie całkowicie wycofała się z show-biznesu. - Wiem, że Pan Bóg pomógł mi wiele razy w sytuacjach, kiedy inna pomoc nie mogła nadejść. - opowiadała z nadzieją dziennikarzom. Teraz Ewa Bem oficjalnie rezygnuje z kariery. W jej życiu najważniejszą rolę odgrywają wnuki, z którymi stara się mieć jak najlepszy kontakt. Karierę muzyczną zaś pozostawia nowym twarzom twierdząc, że scena i tak jest już przepełniona. - Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie - podsumowuje.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mundial 2018 w cieniu śmierci piłkarza reprezentacji. Został zamordowany
  2. Co ona zrobiła? Kożuchowska wygląda strasznie
  3. Pawlikowska zdradziła swoją największą tajemnicę. "To wszystko ściema!"
  4. Ujawniono SMS-y polskich gwiazd. To zakończy ich karierę?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News