Ziemniaki wsadzone do lodówki mogą zaskoczyć.
Pixabay NikkkOO
Jakub Kossakowski - 27 Maja 2020

Wystarczy włożyć do lodówki dwa ziemniaki. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania najlepszych gospodyń

Z całą pewnością ziemniaki to jedno z najbardziej lubianych warzyw. Fantastyczny dodatek obiadowy można podać w formie puree, frytek i wielu innych. Mało kto spodziewałby się, że ziemniaki mają właściwości, które mogą przydać się nie tylko podczas kulinarnych wyzwań.

Ziemniaki bywają niezastąpione w kuchni. Ich smak potrafi zachwycić niejedną osobę. Okazuje się, że potrafią mieć one wyjątkowo praktyczne zastosowanie w naszych kuchniach. To niesamowite co możemy osiągnąć wkładając dwa ziemniaki do lodówki.

Chłopaki do wzięcia NapoleonBohater "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle, miał tylko 31 lat. Dopiero po śmierci na jaw wyszła bolesna prawdaCzytaj dalej

Uwielbiane ziemniaki potrafią zaskoczyć nie tylko smakiem

Wielokrotnie przedstawialiśmy dania, których głównym składnikiem były ziemniaki. Istnieje ogrom możliwości ich przyrządzenia. Jednak najczęściej wykorzystujemy je jako dodatek do innych potraw. Jakiś czas temu wyjaśnialiśmy jak przygotować je tak by powalały swoim smakiem. Tym razem możesz się dowiedzieć o innej właściwości, którą posiadają ziemniaki. To może zaskoczyć nawet najlepsze z gospodyń.

Za jeden z podstawowych przedmiotów, w który wyposażona jest kuchnia bez wątpienia może zostać uznana lodówka. Bez niej większość produktów szybko straciłaby swoją świeżość i nie nadawałaby się do spożycia. Okazuje się, że ziemniaki umieszczone w lodówce mogą być niezwykle użyteczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec nowotwor4-latek wiedział, że umrze. Przed śmiercią powiedział mamie 3 słowa, które odbierają mowęCzytaj dalej

Jaki sekret skrywają ziemniaki?

Czasami bywa tak, że nasza lodówka nawet po jej umyciu drażni nasze nozdrza nieprzyjemną wonią. Istnieje wiele środków chemicznych, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jednak zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będzie użycie pospolitego warzywa jakim są ziemniaki.

Jeżeli chcesz się pozbyć z lodówki rażącego zapachu wystarczy, że obierzesz dwa ziemniaki i umieścisz je w niej. Należy je wymieniać co trzy dni, do czasu zniwelowania nieprzyjemnych aromatów. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić nam sporo pieniędzy i będzie przyjaźniejsze dla środowiska.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby

2. Krzysztof Jackowski przekazał druzgocącą wiadomość. Nadchodzące lato ma być początkiem końca

Mało kto podejrzewał, że ziemniaki mogą mieć tak nietypowe zastosowanie. Warto to zapamiętać i stosować jeżeli nasza lodówka zacznie wytwarzać odór, który może przenieść się na znajdujące się w niej produkty. To z pewnością ułatwi życie wielu gospodyń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Anny Przybylskiej napisała wiadomość do swojej zmarłej mamy. Treść wzrusza do łez
  2. Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościami
  3. Zapadła decyzja ws. organizacji wesel. Nikt nie mógł przewidzieć tego typu decyzji rządu
  4. Polacy masowo jedzą jeden rodzaj mięsa. Jego spożycie może być bardzo niebezpieczne
  5. Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Mama przeżyła istny koszmar.Była przekonana, że jej córeczka zmarła w pożarze. Wtedy dokonała odkrycia, które wprawiło ją w całkowite osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News