Mama włożyła plaster ziemniaka do skarpetki dziecka. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania

Mama włożyła plaster ziemniaka do skarpetki dziecka. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania Źródło: screen/facebook/

Ziemniaki mają działania cudotwórcze? Pewna kobieta, która przetestowała to popularne warzywo, nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła efekt. Jej dziecko miało je w swoich skarpetach całą noc, a rankiem po uprzednich problemach nie było ani śladu.

Pokroiła ziemniaki w plasterki i włożyła je swojemu synkowi do skarpetek. Z takim wyposażeniem malec poszedł spać a gdy rano się obudził był jak nowo narodzony. Kobieta wciąż nie potrafi wytłumaczyć działania tego warzywa, jednak w tym przypadku można uznać, że nie ważne jak coś robimy, najważniejsze, że działa. 

Włożyła ziemniaki do skarpetek chorego syna 

Debbie Vigan była bardzo zmartwiona, gdy jej synek się przeziębił. Zapewne każdy rodzic doskonale wie, że dla małego dziecka, nawet delikatny katar jest bardzo męczący, a w czasie, gdy dochodzi do tego kaszel i gorączka, nasza pociecha przechodzi prawdziwe katusze. Debbie starała się znaleźć sposób, który w jak najszybszym czasie uśmierzyłby cierpienia synka.

Wtedy natknęła się na artykuł, w którym przeczytała, że plasterki ziemniaków włożone na noc do skarpetek dziecka, mają zbawienne działania. Kobieta uznała, że nie ma za wiele do stracenia i nic się nie stanie, jeżeli spróbuje.  

- Widziałam artykuł o umieszczaniu ziemniaków w skarpetkach dzieci, kiedy są chore. Deairres był trochę przeziębiony, a ja włożyłam ziemniaki w jego skarpetki zeszłej nocy około 8-9 wieczorem - napisała w mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy się obudziła nie mogła uwierzyć własnym oczom 

Nazajutrz Debbie od razu udała się do swojego synka, by skontrolować jego stan zdrowia. Jak się okazuje, chłopiec spokojnie przespał całą noc, a uporczywy kaszel zniknął w kilka chwil. Gdyby tego było mało, gorączka spadła zatem malec był już zdrów, jak ryba. Kobieta wyjęła ziemniaki i zobaczyła, że zrobiły się czarne. Uznała, że to od "utlenienia", jednak dla pewności postanowiła położyć obok nich zupełnie świeże plastry i sprawdzić, czy zachowają się tak samo. Ku jej zdziwieniu, nowe ziemniaki zrobiły się jedynie lekko szare, w czasie gdy te ze skarpetek syna były niemalże czarne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne

2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  

- To brzmi głupio i nie jestem pewna, jak to działa, ale tak jest! Kawałek ziemniaka jest trochę mniejszy niż spód stopy mojego dziecka i ma około 1/8 cala grubości. Wkładam go do skarpetki i temperatura zaczyna spadać. Zostawiam go tam, kiedy dziecko śpi, a gorączka w jakiś dziwny sposób zaczyna maleć! Zabawne, ale warto spróbować, bo naprawdę działa! - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  4. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  5. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: webniusy 

Następny artykuł