Śmiali się, że jest głupcem. Pobledli, gdy odkryli, że zarabia 40 tys. złotych na ziemniakach

Śmiali się, że jest głupcem. Pobledli, gdy odkryli, że zarabia 40 tys. złotych na ziemniakach Źródło: YouTube / USA TODAY

Ziemniaki to jego źródło utrzymania. Wszyscy śmiali się z jego pomysłu na biznes, ale teraz mu zazdroszczą. Mężczyzna zarabia ogromne pieniądze, nie wychodząc nawet z domu, bo wpadł na świetny pomysł.

Ziemniaki są jego jedynym źródłem utrzymania. Wymyślił nietypowy pomysł na biznes. Wszyscy znajomi się z niego śmiali, teraz mężczyzna zarabia niewiarygodne pieniądze, nawet nie wychodząc z domu. To absolutny hit w Stanach Zjednoczonych.

Ziemniaki uczyniły go bogatym

Alex Craig wpadł na genialnie prosty biznes, dzięki któremu zarabia około 10 tysięcy dolarów miesięcznie. Wszystko dzięki popularnemu warzywu. Na początku wszyscy znajomi się z niego śmiali, teraz nie mogą w to uwierzyć. Najbardziej sceptyczna była jego dziewczyna. Zmieniła jednak zdanie, kiedy już pierwszego dnia działalności zarobił 2 tysiące dolarów. Mężczyzna, dzięki kreatywnemu podejściu, osiągnął niebywały sukces. To niewiarygodne, że zarabia tyle pieniędzy, sprzedając ziemniaki.

24-latek tworzy napisy na ziemniakach, a później wysyła je do klientów. Brzmi niewiarygodnie, ale takie spersonalizowane ziemniaki mają ogromne wzięcie. Założył stronę internetową potatoparcel.com, na której można złożyć zamówienie na wyjątkowego kartofla. Wystarczy w okienku wpisać tekst, który ma się na nim znaleźć lub dodać zdjęcie, które będzie na nim naklejone. Można również zamówić "ziemniaka niespodziankę", na którym autor napisze kilka słów od siebie. Gotowy produkt jest pięknie pakowany i wysyłany do odbiorcy, a taki wyjątkowy ziemniak kosztuje mniej niż 10 dolarów.

Mężczyzna pisze po ziemniakach. W ten sposób zarabia około 40 tysięcy złotych miesięcznie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amerykanie oszaleli na punkcie spersonalizowanych ziemniaków. Zamawiają je jako prezenty na wszelkie okazje, takie jak urodziny, śluby czy Boże Narodzenie. Mężczyzna zarabia co miesiąc ogromne kwoty. Uruchomił również linię ubrań powiązanych z tematyką ziemniaków. Dostępne są m.in plecaki, legginsy oraz czapki. Biznes idzie tak dobrze, że właściciel już planuje rozszerzenie swojej działalności również na inne kraje.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Alex zachęca młodych ludzi, by wymyślali kreatywne pomysły na biznes i nie zrażali się niepowodzeniami oraz sceptycznymi słowami bliskich. Jego przykład pokazuje, że da się zarobić fortunę, nawet jeżeli ma się w domu tylko ziemniaki i markera.


potatoparcel.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News