Za trik z ziemniakiem podziękuje wam każdy kierowca. Zimą bardzo się przydaje, pokochacie go

Za trik z ziemniakiem podziękuje wam każdy kierowca. Zimą bardzo się przydaje, pokochacie go Źródło: .

Ziemniaki mogą okazać się bardzo pomocne dla kierowców. Chociaż niewiele osób sobie zdaje z tego sprawę, ich obecność w samochodzie może okazać się zbawienna. Niesamowity trik jest kompletnie oszałamiający, nie można o nim zapomnieć.

Ziemniaki przydadzą się w aucie? Okazuje się, że tak. Najtańsze warzywa, które dostępne są w każdym sklepie, mogą uratować życie każdemu kierowcy. Wystarczy poznać trik, który zniweluje problemy jesienne i zimowe problemy posiadaczy aut.

Trik dla kierowców, w którym niezbędne są ziemniaki 

W okresie jesienno-zimowym kierowcy bardzo często narażeni się na wyjątkowo nieprzyjemny problem, którym są zaparowane szyby w samochodzie. Pomimo otwierania okien, przecierania ich gąbką czy odpalania klimatyzacji, szyby nadal zostają zaparowane, co znacznie pogarsza widoczność. Wielokrotnie problemy z zaparowaną szybą doprowadzały do groźnych wypadków, dlatego warto wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście na ratunek kierowcom przychodzą domowe sposoby na walkę z parą. Jednym z nich jest nic innego jak ziemniaki. Niepozorne warzywo może zadziałać cuda. Trzeba tylko wiedzieć, jak go użyć.

Do wykonania tego triku potrzebny będzie jeden ziemniak. Trzeba przekroić go na pół, a częścią wewnętrzną należy wysmarować szyby. Tak posmarowane szyby należy wytrzeć ręcznikiem papierowym, by cieszyć się brakiem pary na oknach.

Ziemniaki, cytryna, pielucha

Nie tylko ziemniaki będą pomocne w walce z zaparowanymi szybami. Jeżeli akurat nie macie ich pod ręką można wykorzystać cytrynę, pieluchę czy sól. W przypadku pieluch, czyli najbardziej nietypowej metody, należy otworzyć je i umieścić na rogach deski rozdzielczej. Nie będzie to wyglądało estetycznie, ale działanie jest zdumiewające. Jeżeli pieluchy nie są rozwiązaniem dla was, możecie wykorzystać tak samo jak ziemniaki piankę do golenia czy cytrynę.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Inną, ale skuteczną metodą będzie umieszczenie woreczków z solą przy przedniej i tylnej szybie. Jak widać, sposobów na radzenie sobie z zaparowanymi szybami jest bardzo wiele. Z pewnością każdy znajdzie metoda, która odpowiada mu najbardziej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: webniusy

Następny artykuł