Wbiła łodygę róży w ziemniaka i wsadziła go do ziemi. Po tygodniu efekt wręcz odebrał wszystkim mowę

Wbiła łodygę róży w ziemniaka i wsadziła go do ziemi. Po tygodniu efekt wręcz odebrał wszystkim mowę Źródło: youtube/Fenyutas/

Ziemniaki mogą mieć o wiele więcej zastosowań niż nam się wydaje. Zapewne niewielu spodziewało się, że po wbiciu do nich łodygi róży może stać się coś takiego. Efekty są widoczne bardzo szybko, aż szczęka opada.

Ziemniaki świetnie smakują, dlatego od wieków idealnie sprawdzają się w kuchni. Wbrew wszelkim pozorom, to popularne warzywo nie musi być wcale przeznaczone tylko do jedzenia, a ich zastosowań może być nieskończenie wiele. Choć trudno jest przytoczyć każdy z nich, o tym jednym z pewnością warto wspomnieć. Jest idealny dla miłośników ogrodnictwa. 

Wbiła w ziemniaki łodygę róży. Efekt odbierał wszystkim mowę 

Chyba nikt nie spodziewał się, że zwykłe ziemniaki mogą świetnie pomagać w ogrodnictwie. Jeżeli jesteś fanem kwiatów, ale martwi cię, że wiele z nich więdnie nawet po kilku dniach, koniecznie musisz wypróbować ten sposób. W ekspresowym tempie będziesz mógł cieszyć się pięknymi, pachnącymi kwiatami. 

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, gdzie szczegółowo został przedstawiony patent na ziemniaki. Internautka zaprezentowała, że wystarczy tylko wbić do nich łodygę róży, by już po tygodniu wyrósł piękny kwiat. Nim jednak do tego dojdzie, należy dostosować się do kilku ważnych kroków, a zacząć najlepiej od zgromadzenia wszystkich niezbędnych akcesoriów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

  • spory ziemniak, 
  • obcięta łodyga róży,
  • plastikowa butelka,
  • doniczka,
  • ziemia

Pierwszym krokiem jest obcięcie łodygi przekwitniętej róży około 3 centymetry poniżej kwiatostanu. Trzeba pamiętać, by ciąć pod kątem 45 stopni. Następnie pozbądź się wszystkich liści, a w ziemniaku wydrąż dziurkę tak, byś mógł wbić tam łodygę, a przede wszystkim, by stabilnie się ona trzymała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Kolejnym krokiem jest wsypanie ziemi do doniczki, jednak nie do końca, i zakopanie w niej ziemniaka z różą, a na końcu uzupełnienie ziemi do brzegów doniczki. Gdy to zrobiłeś weź butelkę, odkręć zakrętkę, odetnij denko i nałóż na łodygę dzióbkiem do góry. Odstaw w nasłonecznione miejsce, a przy podlewaniu pamiętaj, by wodę wlewać wokół butelki, a nie do środka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

Źródło: youtube

Następny artykuł