Publicysta i komentator polityczny, Rafał Ziemkiewicz ostro skrytykował Jerzego Owsiaka, po tym jak ten w niesmaczny sposób odniósł się do Krystyny Pawłowicz. Podczas Przystanku Woodstock, założyciel WOŚP wyśmiał życie intymne posłanki PiS.

Owsiak odpowiedział na słowa Pawłowicz z 2014 roku, w których stwierdziła, że na organizowanym przez niego festiwalu „dochodzi do szczucia na Kościół” i promowania satanizmu. Showman uderzył w życie prywatne polityk. Spowodowało to zdecydowaną reakcję Ziemkiewicza.

– Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani wiatr we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać – powiedział Owsiak.

Zachowanie organizatora Przystanku Woodstock zostało ocenione przez publicystę, jako „przekroczenie ostatnich granic przyzwoitości”. Jego zdaniem, poniżające słowa o rzekomym niewyżyciu seksualnym starszej kobiety są „skrajnie obrzydliwe” i niedopuszczalne. Powiedział także, jak sam widzi potrzeby seksualne Owsiaka i sposób, w jaki je zaspokaja.

– Człowiek, który zaspokaja się seksualnie słoikiem z pieniędzmi, a orgazmów doznaje gadając do kamer i tłumów szczególnie – skomentował Ziemkiewicz.

Nie poprzestał na tych słowach. Zgodnie z tym, co mówi, Jerzy Owsiak padł ofiarą swojego wysokiego mniemania o sobie. „Odstawiana od władzy i wpływów sitwa” miała uczynić z niego „liberalną Matkę Teresę”, co wpłynęło negatywnie na jego zdrowie psychiczne.

To wszystko źle zrobiło na mózg prostemu w gruncie rzeczy człowiekowi. Uwierzył biedak w swoją wielkość, a może wręcz boskość. Może trudno się dziwić – napisał na Facebooku Rafał Ziemkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE

źródło: msn.com

Zobacz również