Ziemkiewicz ostro o Dereszowskiej. "Dała z siebie zrobić..."

Ziemkiewicz ostro o Dereszowskiej. "Dała z siebie zrobić..."

Głośno się ostatnio zrobiło po wypowiedzi Anny Dereszowskiej, w której wyraziła swoją opinię na temat rządów w kraju. Aktorka stwierdziła, że "Polska, to nie jest w tej chwili jej kraj", chociaż równocześnie uważa się za patriotkę. Jej wypowiedź ostro skomentował dziennikarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

W swoim wywiadzie dla wp.pl Anna Dereszowska powiedziała: - Jest mi przede wszystkim ogromnie przykro, że jesteśmy w tej chwili tak podzieleni (...). Uważam się za patriotkę, a często myślę jednak, żeby z Polski wyjechać. Jedno z drugim się kompletnie kłóci, ale to nie jest w tej chwili mój kraj.

Tą wypowiedzią podzielił się na twitterze z Rafałem Ziemkiewiczem jeden z jego obserwatorów sugerując mu, że jest to "kolejna gwiazda do obśmiania". Komentarz dziennikarza był bardzo ostry: - Niby tak, ale po tym jak dała z siebie zrobić szmatę i wytrzeć podłogę Wojewódzkiemu to w takim towarzystwie ja dziękuję, postoję. Była to aluzja do występu aktorki w roaście Kuby Wojewódzkiego.

Swój udział w tamtym wydarzeniu Dereszowska mocno przeżyła, widzowie zwrócili nawet uwagę na to, że płakała. Roast, to wydarzenie, w którym komicy, aktorzy, stand-uperzy obrażają się wzajemnie, nie pozostawiając żadnych tematów tabu. Aktorka najwyraźniej nie spodziewała się tak ostrych żartów. Wiele z tych skierowanych w jej stronę dotyczyło związku gwiazdy z Kamilem Durczokiem oraz jej talentów aktorskich.

Nie wiemy, jak aktorka zareaguje na wypowiedź Ziemkiewicza.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News