Włóż obrane ziemniaki do butów i zostaw na noc. Efekt mocno cię zaskoczy

Włóż obrane ziemniaki do butów i zostaw na noc. Efekt mocno cię zaskoczy Źródło: Unsplash/Eiliv-Sonas Aceron

Ziemniaki włożone do butów dają niezwykły efekt, w który wielu osobom, po raz pierwszy stosującym trick, aż ciężko uwierzyć. To wszystko dzięki substancjom zawartym w ziemniakach, które potrafią z butami zdziałać cuda.

Ziemniaki włożone na noc do butów potrafią zdziałać z nimi cuda. Niewiele osób zna niezwykłe właściwości ziemniaka, który potrafi sprawić, że noszenie butów od teraz będzie dla ich posiadaczy jedynie przyjemnością. Wystarczy zastosować się do poniższych rad.

Ziemniaki powinny zostać włożone do buta i pozostać w nim na całą noc

Ten sposób nie jest zalecany osobom, które noszą obuwie materiałowe. Efekt ten widoczny jest jedynie wtedy, gdy ziemniaki włożone zostaną do buta z nubuku, skóry, weluru i zamszu. Sposób nie zadziała z ziemniakami młodymi, więc najlepiej użyć takich, które leżą w naszej piwniczce od pewnego czasu i są w pełni dojrzałe.

Takie ziemniaki należy włożyć obrane do buta na co najmniej kilka godzin. Zaleca się włożyć je do buta, a następnie pozostawić je w nim na całą noc. Jednak w jakim celu? Ziemniaki rozciągają buty, a więc jeśli mam buty, które są na nasze stopy nieco za małe, ziemniaki mogą się tutaj sprawdzić bardzo dobrze. Roślina ta jest w stanie rozciągnąć buta w okolicach czubka nawet o 2-3 mm, a w miejscu, gdzie but gniecie najczęściej, czyli w okolicach pięty, około 1-2 mm.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Innym sposobem, który także "króluje" w Internecie, jest zwilżenie butów gorącą parą. Para skutecznie zadziała na rozciągnięcie butów, a następnie, aby nieco utrwalić ten efekt, warto włożyć w miejsca, które chcemy poszerzyć, zwykłą gazetę. Taką gazetę należy w miejscach strategicznych buta po prostu mocno upchać. Następnego dnia buty powinny być o wiele łatwiejsze do założenia i powinny być o wiele wygodniejsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Onet

Następny artykuł