Dramat 10-latka na zielonej szkole. Zgwałcili go koledzy z klasy

Dramat 10-latka na zielonej szkole. Zgwałcili go koledzy z klasy Źródło: Fot. Pexels / Kat Jayne

Zielona szkoła to czas, gdy uczniowie w końcu mogą zapomnieć o nauce i oddać się bez reszty odpoczynkowi i zabawie. Uczniowie z Kryniczna czas ten postanowili spędzić w jednak zupełnie inny sposób. W trakcie trwania wycieczki koledzy z klasy zgwałcili kolegę w brutalny sposób, który nawet nie mieści się w głowie.

Zielona szkoła skończyła się dla 10-latka załamaniem nerwowym i traumą. Do końca życia zapamięta to, co wydarzyło się w trakcie wycieczki. Podczas trwania zielonej szkoły koledzy zgwałcili go. Sprawą zajmuje się teraz kuratorium oświaty.

Zielona szkoła, podczas której doszło do przerażającego wydarzenia

10-latek od zawsze był nielubiany w szkole. Skarżył się rodzicom, że koledzy śmieją się z niego, kpią, drwią, a nawet znęcają się nad nim fizycznie. Chłopiec wielokrotnie sprawę zgłaszał swoim rodzicom, którzy nie mogli uwierzyć w to, co syn opowiadał im za każdym razem. Reagowali i rozmawiali z nauczycielami, którzy najwyraźniej nie potrafili wyciągnąć konsekwencji od uczniów.

Podczas zielonej szkoły, na którą 10-latek zdecydował się pomimo wszystko pojechać, doszło do eskalacji ich okrucieństwa. Chłopcy pokazali, do czego są zdolni. W trakcie trwającej nocy kilku kolegów rozebrało 10-latka, a następnie zgwałcili go, wkładając mu do odbytu pizzę. Nie wiadomo, który z nich wpadł na taki pomysł. Internauci są przerażeni, a wydarzenie ich zdaniem jest patologiczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chłopiec zmienił szkołę, a sprawą 10-latka zajmuje się kuratorium wrocławskie

Sprawa wstrząsnęła zarówno nauczycielami, jak i uczniami szkoły podstawowej w Krynicznie. Władze, którym podlega placówka, zdecydowały się zainterweniować. W sprawie 10-latka przeprowadzone zostanie dochodzenie. Koledzy chłopca, którzy odpowiadają za incydent, prawdopodobnie będą jeszcze w tej sprawie przesłuchiwani.

Najbardziej w tej sytuacji oburzeni są rodzice 10-latka, którzy byli przerażeni, gdy o sytuacji z zielonej szkoły po raz pierwszy opowiedział im ich syn. Zapowiadają, że będą o walczyć o sprawiedliwość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów
  4. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  5. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu