Zięć chciał tylko zrobić śmieszny żart swojemu teściowi. Teraz opłakują jego śmierć

Zięć chciał tylko zrobić śmieszny żart swojemu teściowi. Teraz opłakują jego śmierć Źródło: screen/facebook/

Zięć nie podejrzewał, że za niewinny żart zapłaci własnym życiem. Bliscy mężczyzny byli w ogromnym szoku, gdy dowiedzieli się, jaka tragedia go spotkała. Na zawsze zapamiętają ten dzień.

Zięć przyleciał specjalnie, by zrobić teściowi niespodziankę. Opracował, jak mu się wydawało, idealny plan, by nie tylko zaskoczyć starszego mężczyznę, ale również nieco sobie z niego zażartować. Nie przewidział jednak, że za to wszystko może spotkać go najgorsza kara.

Zięć chciał zrobić śmieszny żart swojemu teściowi 

37-letni Christopher Bergan przyleciał specjalnie z Norwegii do USA, by zrobić swojemu teściowi niespodziankę z okazji urodzin. Mężczyzna późno w nocy dotarł na miejsce, a będąc w dobrym humorze postanowił, że niespodziankę rozszerzy o drobny żart.

Wiedząc, że ojciec jego żony jest w domu, postanowił bez zawahania zapukać do drzwi i szybko ukryć się w krzakach. Już po chwili 61-letni Richard Dennis pociągnął za klamkę, uchylając nieco drzwi. Zdziwił się, gdy zobaczył, że za nimi nikogo nie ma. Minęło zaledwie kilka sekund, a zadowolony 37-latek wyskoczył z zarośli z okrzykiem, chcąc zaskoczyć staruszka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewinny żart przypłacił życiem 

Christopher nie spodziewał się, że jego teść będzie trzymał broń. Przestraszony 61-latek bez chwili zastanowienia strzelił do mężczyzny, najwyraźniej uznając, że ktoś próbuje go zaatakować. Starzec trafił prosto w serce swojego zięcia. Na miejscu szybko zjawiło się pogotowie, a ratownicy próbowali reanimować 37-latka, jednak już po chwili stwierdzili niestety zgon. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami

Sprawą zajęła się policja, a swoje działania rozpoczęła od przesłuchania Richarda. Mężczyzna wyznał, że kilka godzin wcześniej pokłócił się ze swoim krewnym, który potem dobijał się do jego drzwi. Będąc przekonanym, że tym razem to również on, kierując się w stronę wyjścia domu, chwycił za broń. Śledczy uznali, że zdarzenie było jedynie niefortunnym wypadkiem, dlatego umorzyli postępowanie przeciwko 61-latkowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Haczyk w płacy minimalnej. SETKI TYSIĘCY Polaków wylądują na bruku
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

Źródło: o2 

Następny artykuł