Tak dramatycznej sytuacji nie mógłby się spodziewać nikt. Zgwałcono martwe ciało młodziutkiej gwiazdy słynnego reality show. Takiego obrotu sprawy nie wymyśliłby najbardziej chory umysł. Odkrycie śledczych jest wprost potworne.

Do dramatycznych wniosków dotarli rosyjscy śledczy. Badają oni tajemniczą śmierć młodej celebrytki, która zginęła w niejasnych okolicznościach. Chociaż jej śmierć nadal pozostaje niewyjaśniona, na jaw wychodzą znacznie gorsze informacje.

ZOBACZ TAKŻE: To jemu zawdzięczamy Polskę. NIE ŻYJE

Wieloletnie śledztwo bez efektów

Oksana Aplekajewa zginęła w niejasnych okolicznościach w 2008 roku. Wcześniej kobieta wzięła udział w popularnym w Rosji reality show pod tytułem „Dom-2”. To rosyjski odpowiednik słynnego „Big brothera”. Udział w programie pozwolił jej zdobyć sławę w całej Rosji.

Jej ciało odkryto przy autostradzie Moskwa-Ryga. Nosiło ślady walki, w tym siniaki i obrzęk na szyi, który świadczył o uduszeniu. Chociaż miało to miejsce 10 lat temu, śmierć nadal nie została wyjaśniona.

W tej sprawie jednak wciąż prowadzone jest śledztwo. Rosyjscy policjanci przeprowadzili niedawno ekshumację ciała celebrytki. Po zbadaniu go na jaw wyszły potworne fakty. Miały one miejsce już po śmierci kobiety.

ZOBACZ TAKŻE: Niestety, to nie było wyreżyserowane. Straszna śmierć zmieni „M jak Miłość” na zawsze

Coś obrzydliwego! Zgwałcono martwe ciało gwiazdy

Okazało się, że już po śmierci ciało gwiazdy zostało zbezczeszczone. Aplekajewa została zgwałcona przez pracownika kostnicy, w której złożono jej ciało przed pogrzebem. Jego materiał genetyczny do dziś przetrwał w szczątkach zamordowanej najprawdopodobniej kobiety.

Aleksander A., mężczyzna odpowiedzialny za ten potworny czyn, przyznał się do winy. Przedstawione dowody uznał i postanowił dobrowolnie poddać się karze. Jak podkreślają śledczy, mężczyzna nie miał nic wspólnego ze śmiercią celebrytki. Tę nadal trzeba wyjaśnić. Zwracają jednak uwagę, że nawet po tylu latach, jego czyn zasługuje na karę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje polityk KNP. „Ubarwiał misję głoszenia idei wolnościowej”

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]


15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]