TVN pokazał w swoim show drastyczne sceny, nikt nie mógł przewidzieć, że właśnie tak się stanie. Tam zginęli ludzie, a mogło ich być o wiele więcej. Takiego horroru gwiazdy programu dawno nie przeżyły.

TVN może się pochwalić jednym z najlepszych programów na Polskim rynku. Zdobył wielu fanów przez formę, ale również przez osoby, które tam występują. Są tam same gwiazdy, można zobaczyć, jak zmagają się z ciężkimi zadaniami i poznać ich prawdziwą twarz, a nie tylko tą znaną z seriali czy filmów.

Wcześniej Azja Expres, a teraz Ameryka Expres dominuje w ramówce TVN. Przyciąga wielu widzów i fanów poszczególnych gwiazd które tam występują. W najnowszej serii udział wzięło całkiem sporo sław.

Na ekipę uczestników składają się: Filip i Zygmunt Chajzerowie, Aleksandra i Dawid Domańscy, Lara Gessler i Piotr Sałata, Tomasz Karolak i Jakub Urbański, Maciej Musiałowski i Anna Małysa, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Magda Steczkowska i Katarzyna Meller, Monika Zagajewska i Piotr Królik.

Dwie ostatnie pary odpadły już z programu. Na pewno oglądały go w telewizji i prawdopodobnie zobaczyli, co strasznego wydarzyło się na planie programu.

W Ameryka Expres wydarzyły się prawdziwe chwile grozy, zginęli ludzie. Na szczęście uczestnikom programu nic się nie stało, ale i tak najedli się strachu. Widzowie również mogli to zobaczyć i poczuć się jak bohaterowie produkcji.

TVN nie mógł przewidzieć wypadku

Tomasz Karolak i Lara Gessler prawie otarli się o śmierć. Autobus, którym mieli jechać dalej nie dotarł do uczestników, miał wypadek i spadł w przepaść i rozbił się. Znajdowali się w nim ludzie, niestety po upadku z 4700 metrów nie mogło to się dobrze skończyć. Fakt, że zginęli ludzie bardzo mocno wpłynął na psychikę uczestników. Szczególnie emocjonalnie do tego podszedł Karolak.

– Ten etap nie powinien był się odbyć. W momencie, kiedy na tej trasie zdarza się wypadek, to po prostu wyścig powinien być przerwany. To przestał być wyścig. To zaczęło być… nie wiadomo co – powiedział zdenerwowany Tomasz Karolak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Karolak z Urbańskim i Gessler z Sałatą mieli jechać tym autobusem. Po fakcie, który tak mocno nimi wstrząsnął, na metę dotarli jako ostatni. Po czymś takim jedna para miała już dość i zrezygnowała z programu.

Karolak wraz z przyjacielem nie wytrzymał psychicznie, powiedzieli, że chcą zrezygnować z programu:

– Ja mam taką propozycję, że ja i Kuba rezygnujemy z programu. Wtedy Lara i Piotrek zostają i będziecie mieli jasną sytuację. Mówię to z pełną odpowiedzialnością – mówił Karolak.

Ostatecznie producenci wymyślili inny pomysł na rozwiązanie tej sytuacji. Agnieszka Woźniak-Starak złamała jedną z zasad programu i przesunęła eliminacje do następnego odcinka. Postanowiono, że w tym odcinku nikt nie odpadnie. Takie obrotu nikt się nie spodziewał, ale w tym wypadku to na pewno była najlepsza decyzja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Meghan Markle bez praw do dziecka?! Kulisy należności bycia w rodzinie królewskiej szokują
  2. Przełomowa deklaracja Kaczyńskiego w Polsacie! To już koniec?
  3. Bliscy proszą już tylko o modlitwę. Tragedia w domu gwiazdy Polsatu
  4. Jak najlepiej się ubrać do samolotu? Wygoda i styl w jednym!
  5. To już jest prawdziwa inwazja! Atakują ludzi i nasze psy

Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.