Zginął polski polityk. Radlin jest miastem położonym na południu naszego kraju. Miał tam miejsce tragiczny wypadek, którego ofiarą stał się lokalnie bardzo znany polityk. Niestety mężczyzna nie przeżył pomimo udzielonej mu pomocy.

Całe miasto Radlin jest wstrząśnięte ostatnimi wydarzeniami, które skończyły się prawdziwą tragedią. Polityk Andrzej Menżyk został śmiertelnie kopnięty przez konia. Mężczyźnie bardzo szybko została udzielona pomoc. Niestety obrażenia okazały się zbyt poważne i rozległe. Polityk zmarł w szpitalu.

PRZECZYTAJ: Tragiczny wypadek polskiego polityka! Nie żyje niewinny chłopak

Radlin: Zginął polski polityk

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się o dziwo strażacy, którzy na sąsiedniej działce zajmowali się usuwaniem gniazda owadów. Gdy zauważyli, co się stało 64-letniemu politykowi na sąsiedniej posesji, natychmiast ruszyli mu z pomocą. Już na miejscu została podjęta reanimacja mężczyzny, który potem został przekazany ekipie pogotowia ratunkowego wezwanego na miejsce zdarzenia.

Mężczyzna został szybko przetransportowany do szpitala, gdzie była kontynuowana walka o jego życie. Niestety nie powiodła się i 3 sierpnia Andrzej Menżyk zmarł.

PRZECZYTAJ: Straszny wypadek żony b. premiera Polski. Polityk nie chce jej pomóc!

Jest to wielki cios dla wszystkich mieszkańców, ponieważ radny pełnił swoją funkcję od samego początku powstania samorządu miejskiego. W swojej pracy był bardzo aktywny, nadzorował wiele projektów w tym remonty dróg, czy budowę kanalizacji w Radlinie. Udzielał się również w życie kulturowe i społeczne, między innymi współorganizował miejscowe dożynki. Data pogrzebu nie została jeszcze ustalona.

Te wakacje okazały się tragiczne dla wielu rodzin i milionów Polaków. W przeciągu zaledwie kilku tygodni odeszło wielu naszych wspaniałych rodaków w tym artyści, uczeni oraz politycy. Nie ulega wątpliwości, że są to jedne z najtragiczniejszych wakacji w historii.

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców

źródło: dziennikzachodni.pl

Zobacz również