Brytyjska stacja telewizyjna BBC zaliczyła gigantyczną wpadkę, gdy nadawała program na żywo. W czasie, kiedy na ekranie pojawiło się coś, czego telewizja na pewno nie chciała pokazać, oglądało ją aż 4 miliony widzów. 

Do wpadki doszło podczas serwisu informacyjnego. Jak to często bywa w telewizji, za prezenterką widoczne jest studio, w którym nagrywa. Była 10 rano, gdy na jednym z dających się zauważyć w tle telewizorów, wyświetlił się film erotyczny.

Winnym wpadki okazał się być jeden z pracowników stacji, który podczas gdy jego koleżanka informowała telewidzów o bieżących wydarzeniach, oglądał produkcję dla dorosłych. Niczego nieświadomy, ze słuchawkami na uszach delektował się obrazem.

Gafę niemal od razu zauważyli internauci, a nagranie z niej obiegło internet. Co ciekawe, stała się zaledwie kilka godzin po innej, również z udziałem kobiecych piersi. Podczas relacji z festiwalu Sidmouth Folk w Devon, przypadkowa kobieta pokazała wdzięki do kamery, co umknęło uwadze operatorów. BBC poinformowała, że w sprawie nieuważnego pracownika, który oglądał pornografię w pracy, wszczęte zostanie wewnętrzne postępowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=SujtdPh9NWM

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również