Internauci są w szoku! Popularna polska celebrytka postanowiła ostro skrytykować drugą, zarzucając jej kradzież cudzego męża. O co poszło?

– Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu „jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża „. (…) Dramat pojawia się, kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swój bój publicznie. Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje, to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca – napisała w bezpośredni sposób Ewa Minge, ostro uderzając w… Monikę Zamachowską.

ZOBACZ TAKŻE: Seksposeł z PiS! To, co zrobił, nie mieści się w głowie

Niespodziewana krytyka zadziwiła internautów

– Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta – ukradłaś, wykradłaś chłopa z układu, w którym tkwił, to siedź cicho i nie dobijaj rodziny, która była przeświadczona, że jest szczęśliwa. Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz, że robisz to dla ich dobra, bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim, że tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w którym tkwił, wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia – dodała także projektantka mody, co bez wątpienia nie spodoba się obecnej żonie Zbigniewa Zamachowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Myśleliście, że SEXMASTERKA to szczyt żenady? Obejrzycie więc to…

Nałóg ich pogrążył! 13 uzależnionych gwiazd [ZDJĘCIA]


Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również