Syn Martyniuka igra ze śmiercią. Opublikował swoje wygłupy

Syn Martyniuka igra ze śmiercią. Opublikował swoje wygłupy

Zenon Martyniuk może poważnie zacząć obawiać się o swojego syna. Nie umilkły jeszcze echa ostatnich skandali w rodzinie Martyniuków, a znów widać, że syn wokalisty nie tylko zaniedbuje swoją rodzinę, ale także własne życie. W dodatku najwidoczniej jest z tego dumny.

Zenon Martyniuk w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie ma łatwego życia. Problem, jakie dotknęły jego syna oraz synową stały się istną pożywką dla mediów. Fani króla disco polo stanęli za nim murem, wspierając go w próbie ratowania sytuacji. Jednak jego syn, Daniel najwidoczniej nic sobie z tego nie robi. Coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych Daniel najwidoczniej lubi być w centrum uwagi. Ostatnio opublikował kolejny materiał, w którym jedzie samochodem drogą ekspresową, osiągając prędkość 240km/h, co jest nie tylko niezgodne z prawem, ale i niezwykle niebezpieczne. To ryzykowne zachowanie nie umknęło mediom, które zgłaszają, że irracjonalne zachowanie mężczyzny powinno się spotkać z krytyką. Syn gwiazdy disco polo sam opublikował w sieci nagranie, zrobione "zza kierownicy". Taka prędkość stwarza bardzo poważne zagrożenie dla ruchu drogowego i jest dwukrotnym przekroczeniem dopuszczalnej na drodze ekspresowej prędkości.

Daniel w ogniu krytyki

Ostatnie wyczyny Daniela, według wielu internautów, mają przede wszystkim cel zwrócenia na siebie uwagi. Być może jest to spowodowane dorastaniem w cieniu sławnego ojca. Dzieci znanych celebrytów często mają problem z zaakceptowaniem sławy rodzica. Nierzadko są po prostu zazdrośni. Daniel z pewnością chciałby dorównać swojemu ojcu. Jednak na chwilę obecną udaje mu się tylko sprawić, by wszyscy o nim mówili - co nie jest powodem do wielkiej satysfacji. Ostatnie skandale z nim w roli głównej sprawiły, że dzięki mediom w końcu zaczęto go dostrzegać. Swoimi - jak to nazywają media - wygłupami wzbudza bardziej pożałowanie, niż uznanie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jego nagranie wzbudziło znaczne zainteresowanie w Internecie i pod tym względem niewątpliwie osiągnął swój cel. Przedtem odnotowano już kilka podobnych sytuacji, w których zwierza się anonimowym internautom ze swojego życia prywatnego, poszukując współczucia.

Zenon Martyniuk próbuje ratować syna

Sławę można zdobyć na różne sposoby. Z pewnością Zenon Martyniuk, jak każdy rodzic, nie chciałby, aby jego syn został jedynie "znanym skandalistą". Na chwilę obecną jego działania nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Wychowania nie da się nadrobić. Według wielu to właśnie jest pośrednio przyczyną zachowań Daniela. Pod jego wpisami pojawia się wiele złośliwych komentarzy. Niektórzy doradzają synowi lidera zespołu "Akcent", aby spróbował dogadać się z Justyną Żyłą. Oboje są podobni do siebie pod tym względem, że lubią wywlekać rodzinne sprawy prywatne na forum publiczne. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Szczere wyznanie: "Był WŁADCZY"
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super Express
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News