Zenon Martyniuk może pochwalić się ogromnymi liczbami na koncie. W nowy rok wszedł z wielkim impetem

Zenon Martyniuk może pochwalić się ogromnymi liczbami na koncie. W nowy rok wszedł z wielkim impetem Źródło: youtube

Zenon Martyniuk imponująco rozpoczął Nowy Rok. Gwiazdor muzyki disco polo może pochwali się ogromnymi liczbami na kocie. Zachwycające informacje dla fanów muzyka.

Zenon Martyniuk, określany mianem "Króla Disco Polo", może pochwalić się kolejnymi sukcesami na swoim koncie. Muzyk nie przestaje zaskakiwać swoich fanów, a jego ostatnie osiągnięcia są niezwykłe. 2020 rok już należy do muzyka z zespołu Akcent. 

Zenon Martyniuk z impetem wchodzi w Nowy Rok

Za sprawą "Sylwestra Marzeń", czyli koncertu, który organizowała telewizja Polska, wszyscy Polacy mieli okazję przywitać nowy rok razem z największymi gwiazdami muzyki disco polo. Pośród nich nie mogło zabraknąć "Króla Disco Polo". Zenon Martyniuk kolejny raz sprawił, że Nowy Rok rozpoczynaliśmy w rytmie jego przebojów. 

Okazuje się, że występ gwiazdora był jednym z najlepszych, jakie miały miejsce w Zakopanem. Dzięki niemu TVP2 osiągnęło największą oglądalność, a Zenon Martyniuk ponownie mógł świetnie rozpocząć kolejny rok swojej kariery. Chociaż rok się ledwo zaczął, Zenon Martyniuk może pochwalić się już kolejnym sukcesem. 

Zenon Martyniuk i imponujące liczby na kocie 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno do sieci trafiła nowa piosenka wokalisty zespołu Akcent. Utwór "Jolka" miał swoją premierę już pod koniec października podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie. Od tego czasu Zenon Martyniuk regularnie wykonywał ją na koncertach, ku wielkiej radości fanów, którzy zachwycili się jego nowym przebojem. Chociaż artysta już wcześniej wykonywał ten utwór podczas imprez, to jednak nie publikował go w sieci. 

Utwór po opublikowaniu w sieci zdobył ogromne liczby odtworzeń. W tym momencie nowa piosenka "Jolka" ma już ponad milion odsłon. Zenon Martyniuk wie, jak sprawić, by fani wybierali jego utwory spośród wszystkich innych hitów tego gatunku, czego najlepszym dowodem jest liczba wyświetleń pod najnowszym nagraniem. 

Najlepsze newsy dnia:

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Rok 2020 dopiero się zaczął, a Zenon Martyniuk nie przestaje zaskakiwać. Już w Walentynki będziemy mogli wybrać się do kin, by obejrzeć pierwszy film biograficzny "Zenek", który opowie o losach "Króla Disco Polo". 

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Masz wątpliwości, czy partner Cię kocha? Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie, prawda może zaboleć
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

źródło: discopoloinfo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News