Tego nie spodziewał się dosłownie żaden fan króla disco polo! Zenek zdradził swój wstydliwy sekret. Internauci są zszokowani, do tej pory uważali swojego idola za największe bóstwo.

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo. Jego hity rozgrzewają Polaków do czerwoności, a piosenkę „Przez twe oczy zielone” śpiewała nawet kadra narodowej reprezentacji piłki nożnej. Martyniuk był również gwiazdą wieczoru podczas sylwestra w Zakopanem, organizowanego przez Telewizję Polską.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk zawstydził studentów! Naukowcy w szoku

Zenek zdradził swój wstydliwy sekret

Martyniuk niedawno wystąpił w „Kulisach Sławy”. Piosenkarz zdradził swój wstydliwy sekret. Tego po mężczyźnie, który od kilkudziesięciu lat związany jest z muzyką, nie spodziewał się dosłownie nikt

 Nie znam nut. Umiem narysować klucz wiolinowy, wiem, jak wygląda cała nuta, półnuta, ćwierćnuta, ósemka, ale akurat do grania na gitarze potrzebne są akordy – wyznał zawstydzony Martyniuk.

Król disco polo wspomina, że pasją do muzyki zaraził się od najbliższych członków rodziny. Akordów mieli go nauczyć jego wujkowie.

– Grali na zabawach, na weselach, od najmłodszych lat chodziłem do nich na próby. Jestem samoukiem – powiedział Zenek Martyniuk.

Źródło: se.pl

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE. Zenek Martyniuk dostał paczkę, a w niej…

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Najlepsze filmy wszech czasów: Dzieło Polaka W CZOŁÓWCE rankingu!

...

Zobacz również

Zobacz również