Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z nieumalowaną żoną. Wygląda jak nastoletnia dziewczynka!

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z nieumalowaną żoną. Wygląda jak nastoletnia dziewczynka! Źródło: .

Zenek Martyniuk i jego syn mają niebywałe szczęście do pięknych kobiet. Daniel Martyniuk pochwalił się ostatnio swoją piękną żoną. Co ciekawe, kobieta zaprezentowała się w naturalnej odsłonie, bez grama makijażu.

Zenek Martyniuk jest niebywałą gwiazdą disco polo w Polsce, ale jego syn cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem. Daniel Martyniuk dał się poznać z innej strony, tej bardziej awanturniczej. Jego konflikt z żoną także jest od wielu miesięcy na topie. Małżonkom niedawno urodziło się dziecko, więc próbują załagodzić sytuację dla dobra dziecka i ich samych.

Zenek Martyniuk i jego syn prowadzą aktywne życie w social mediach

Okazuje się, że młody Daniel Martyniuk postanowił zmienić życiowe priorytety. Nastąpiła poważna zmiana i zaczął spędzać z rodziną coraz więcej czasu, a córeczka Laura stała się jego oczkiem w głowie. Teraz woli każdą wolną chwilę poświęcić najbliższym. Ostatnio został zauważony na urlopie w Sopocie. Spędzał tam czas nie tylko ze swoją żoną i dzieckiem, ale także z żoną Zenka Martyniuka - Danutą.

Podczas gdy tata wypełniał swoje obowiązki służbowe, Daniel z resztą rodziny spacerowali po molo, a nawet wybrali się na rejs po morzu. Dumny tata cały czas nosił mała Laurę na rękach, a wszystko zostało skrzętnie udokumentowane za pomocą fotografii. Wśród zdjęć znalazło się także selfie Daniela z żoną. Wywołało ono niemałą furorę, gdyż Ewelina była na nim bez makijażu. Wszyscy fani byli zachwyceni, wygląda na nim niemalże jak nastolatka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zenek Martyniuk wypełnia obowiązki służbowe, a jego rodzina spaceruje po sopockim molo

Zdjęcia gwiazd bez makijażu od zawsze wywołują duże zainteresowanie. Jednak nie zawsze ludzie są zachwyceni, tym co zobaczą. W wielu przypadkach fani są przerażeni, że ich idolka bez makijażu tak na prawdę wygląda zupełnie inaczej i często czują się oszukani. Coraz więcej gwiazd i celebrytów nie przejmuje się tym i decyduje się na pokazanie w pełnej naturalnej osłonie.

Walczą tym samym z powszechnym narzucaniem kanonów piękna i wolą czuć się sami ze sobą dobrze, a nie robić coś na pokaz. Tak też zrobiła synowa Zenka Martyniuka, która lubi pokazywać się w naturalnej odsłonie. Fani w jej przypadku są niezwykle zachwyceni i wielu może pozazdrościć jej wyglądu nastolatki. 

Instagram/ Daniel Martyniuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Oczy wam wyjdą z orbit, jak zobaczycie Roksanę Węgiel w koronkowym wdzianku. 14-latka wie, jak zwrócić na siebie uwagę
  4. Barbara Kurdej-Szatan zdemolowała studio nagraniowe. Zdjęcia trafiły do sieci
  5. Marta Kaczyńska przekazała dziś radosną nowinę. Wielkie szczęście w rodzinie
  6. Pilny alert RCB, służby wysyłają Polakom SMS-y. Polsat podaje regiony zagrożone szczególnym niebezpieczeństwem

źródło: Instagram

Następny artykuł