Gazeta zdradziła kulisy małżeństwa Zenka Martyniuka. Wszystko mogło być inaczej

Gazeta zdradziła kulisy małżeństwa Zenka Martyniuka. Wszystko mogło być inaczej Źródło: fot.youtube.com/tvp

Zenek Martyniuk mógł zupełnie inaczej zacząć swój związek z żoną? "Super Express" podał informację, która świadczy o tym, że związek popularnego gwiazdora disco-polo mógł przybrać zupełnie inny kształt. Czy rzeczywiście "małe, niewinne kłamstwa" na samym początku relacji mogły zaważyć na związku legendy polskiej sceny?

Zenek Martyniuk to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych postaci polskiej muzyki rozrywkowej. Legendarny wokalista grupy Akcent, który swoją muzyką już od ponad 30 lat zabawia publiczność w całej Polsce, miał wielką tajemnicę dotyczącą swojego związku. Jak się okazuje, muzyk przez "małe, niewinne kłamstwo" mógł nigdy nie poznać swojej ukochanej. Całość historii przytoczył "Super Express" w swoim tekście poświęconym rodzinie ulubieńca sceny.

Zenek Martyniuk mógł nie poznać swojej żony? Szokujące doniesienia tabloidu

Lider zespołu Akcent swoją żonę - Danutę poznał w trakcie grania koncertu w 1987 roku. Mimo że muzyk był jeszcze wtedy nieznany ogólnopolskiej publiczności, to zrobił wielkie wrażenie na młodej mieszkance Grabowca. Ta jednak, aby nadać aury tajemniczości swojej osobie, nie przedstawiła mu się swoim prawdziwym imieniem, a zmyślonym - Kinga. To samo zrobił Martyniuk, który przedstawił się dziewczynie jako Krystian. Nazajutrz piosenkarz udał się do domu swojej nowej znajomej i poprosił babcię swojej przyszłej żony o zawołanie Kingi. Kobieta, gdy zobaczyła Martyniuka, stwierdziła, że osoba o takim imieniu tutaj nie mieszka i już chciała zatrzasnąć drzwi przed nosem adoratorowi. Na szczęście całość zamieszania zobaczyła Danuta, która musiała wytłumaczyć się ze swojego kłamstwa przyszłemu mężowi. Z racji tego, że sam Martyniuk okłamał ją co do imienia, to para nie miała względem siebie dużych pretensji i udała się na swoją pierwszą randkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek to dobry mąż

Według pani Danuty Martyniuk, popularny gwiazdor muzyki disco-polo pomimo sławy zawsze był dobrym ojcem, mężem i partnerem, a ich związek zawsze przebiegał w spokojnej i pełnej miłości atmosferze, pomimo kryzysów, z jakimi czasem musieli się zmierzyć. Na szczęście, parze zawsze we dwoje udawało się rozwiązywać wszystkie problemy. - Zenek jest wspaniałym mężem i moim najlepszym przyjacielem. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Mamy do siebie ogromne zaufanie - opowiada Danuta Martyniuk. Okazuje się, że podobne zdanie o swojej żonie ma także sam Martyniuk. - Żadne z nas nigdy nie pomyślało o rozwodzie. Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje, a nie oddzielać wszystko grubą kreską i szukać szczęścia Bóg wie gdzie. Kiedyś częściej się kłóciliśmy, ale teraz jest naprawdę dobrze. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi - powiedział gwiazdor disco polo. Pomimo ogromnej popularności, para zdaje się nie przejmować doniesieniami mediów. Żyją w zgodzie, próbując trzymać rodzinę blisko.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Kasia Tusk? Czyżby zarobki blogerki były większe niż Donalda?
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News