Zenek Martyniuk znów zostanie dziadkiem?! "Już niedługo nas będzie coraz więcej"

Zenek Martyniuk znów zostanie dziadkiem?! "Już niedługo nas będzie coraz więcej" Źródło: youtube.com/ AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie przeżywał prawdziwe zawirowanie w swoim życiu, którym licznie interesowały się media. Teraz jednak wygląda na to, że wszystko powoli wraca na normalne tory, a muzyk pogodził się z synem. Dziś pojawiła się dwuznaczna wypowiedź Daniela. Czy rodzina znów się powiększy?

Zenek Martyniuk od ponad dwudziestu lat jako jeden z członków zespołu Akcent jest niekwestionowanym liderem branży disco polo. Jego liczni fani nadali mu nawet przydomek "króla" tego rodzaju muzyki. Pomimo uciekających lat, zespół jest w dalszym ciągu bardzo aktywny, choć w ostatnim czasie ich występy stały pod znakiem zapytania, w związku ze skandalem, jaki wybuchł w rodzinie gwiazdora. Media bardzo mocno interesowały się relacjami między Zenkiem a jego synem Danielem. Widać było, że zaistniała sytuacja bardzo mocno odbiła się na "królu disco polo".

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że sytuacja w rodzinie Martyniuków powoli zaczyna wracać do normy. Niedawno pojawiła się informacja, że syn i ojciec znaleźli wspólny język i pogodzili się. Teraz pojawiła się kolejna wiadomość dla fanów, bezpośrednio od syna lidera zespołu Akcent. Według niego już wkrótce liczba członków rodziny może się powiększyć.

Kolejny członek rodziny w drodze?

W nagraniu opublikowanym na swoim Instagramie syn Zenka Martyniuka daje jednoznaczną wskazówkę, dla swoich widzów:

- Dziecko oczywiście będzie się pojawiać, bo już niedługo nas będzie coraz więcej - powiedział swoim fanom, podczas nagrania na Instastories.

Te słowa najwyraźniej mocno zaciekawiły jego widzów, gdyż natychmiast pojawiło się wiele pytań o to, czy zostanie ojcem po raz drugi.

Całość jednak na nowo wywołała burzę w mediach. Z jednej strony fani Zenka życzą dobrze jego synowi i cieszą się szczęściem rodziny. Każde dziecko w końcu to nieporównywalna radość zarówno dla rodziców jak i dziadków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób jednak nadal nie może zapomnieć synowi Zenka niedawnych ekscesów, gdy ten nie wpuścił do domu swojej ciężarnej żony, aż w końcu gdy policja znalazła w jego domu narkotyki.

Zenek Martyniuk pogodził się z synem. Teraz ponownie zostanie dziadkiem?

Wszystko wskazuje na to, że rodzina wyjaśniła sobie to, co ją poróżniło i życie ich członków wraca do normy. Dowodem na to może być inne nagranie, które Daniel zamieścił na Instagramie. Widać na nim wyraźnie uradowanego ojca, który gra na gitarze, przyśpiewując do tego. Wyraźnie zachęcał syna do przyłączenia się.

Najwidoczniej rodzina, po ciężkich przejściach może się skupić na usuwaniu negatywnego wrażenia po niedawnym skandalu i skupić się na swoim życiu. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  2. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  3. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  4. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródło: Plotek

Następny artykuł