Zenek zmienia branżę? Fani Martyniuka zachwyceni

Zenek zmienia branżę? Fani Martyniuka zachwyceni Źródło: fot. Fot. Wikimedia Commons (Piotr Morawski)

Zenek Martyniuk cieszy się tytułem prawdziwego króla disco polo. Teraz postanowił zaskoczyć swoich fanów jeszcze bardziej i... zmienić branżę! Wyobrażacie go sobie w czymś innym niż muzyka?

Fala popularności Zenka Martyniuka jest zdumiewająco wysoka. Król muzyki disco polo jest tak bardzo lubiany, że nawet piłkarze reprezentacji Polski śpiewali jego hit "Przez twe oczy zielone", kiedy udało im się wygrać mecz. Zenek Martyniuk postanowił zmienić branżę, czym zachwycił liczne grono swoich fanów. Artysta zajął się... handlem! Założył swój własny sklep internetowy. Do sieci trafiło mnóstwo gadżetów reklamowych z wizerunkiem idola Polaków.

Zenek Martyniuk zmienia branżę

Do nabycia są: książka, kubki, poduszki, koszulki, magnesy, zdjęcia, przypinki czy płyty CD. Wszystko to z Zenkiem Martyniukiem albo jego zespołem Akcent. Trzeba przyznać, że kolekcjonerzy i łowcy autografów już zacierają ręce. Zenek doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie wokół swojej osoby. Pytanie tylko, czy prowadzenie własnego biznesu nie okaże się na tyle obciążające, że muzyk zaniedba tym samym to, co do tej pory dawało mu chleb - muzykę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będą dymisje w rządzie PiS! Jest 5 nazwisk ministrów
  2. Największa tajemnica Jana Olszewskiego wyszła na jaw! To dlatego Wałęsa go obalił?
  3. Przełomowy moment w historii! Tusk zdecyduje o losie UE
  4. Tusk ma plan zniszczenia PiS? Kaczyński wściekły jak nigdy
  5. Izabela Pek przerywa milczenie! Ujawnia kulisy skandalu w PiS
Źródło: disco-polo.info  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News