Zenek Martyniuk promienieje z radości. W życiu jego syna wszystko nagle się zmieniło

Zenek Martyniuk promienieje z radości. W życiu jego syna wszystko nagle się zmieniło Źródło: Instagram/Zenek Martyniuk Fanpage

Zenek Martyniuk wreszcie może odetchnąć z ulgą. Wydaje się, że jego kłopoty z synem Danielem to już przeszłość. Mężczyzna dużo zmienił w swoim życiu, a król disco polo jest zachwycony jego spektakularną przemianą.

Zenek Martyniuk był bardzo przejęty problemami swojego syna. Jeszcze niedawno media co chwilę donosiły o kolejnych ekscesach młodego skandalisty. Król disco polo martwił się przede wszystkim, że Daniel nie spisuje się w roli ojca i nie utrzymuje dobrych relacji z rodziną swojej żony. Dużo mówiło się o kryzysie młodego małżeństwa.

Ewelina i Daniel do niedawna nie mieszkali razem. Po głośnej kłótni, która odbiła się szerokim echem w mediach, żona młodego skandalisty miała wyprowadzić się do swoich rodziców i zamieszkać wraz z małą córeczką Laurą w swoim rodzinnym domu w Russocicach. Zenek Martyniuk martwił się, że syn zbyt mało czasu spędza z żoną i córeczką.

Zenek Martyniuk odetchnął z ulgą. Wygląda na to, że to koniec jego problemów z synem

Media podawały, ze Zenek Martyniuk użył wszelkich możliwych środków, aby skłonić swojego syna do zmiany zachowania. Wiele wskazuje na to, że ojcowskie rady króla disco polo w końcu zostały wysłuchane. Daniel Martyniuk przeszedł gruntowną przemianę. Nie tylko doszedł do porozumienia ze swoją żoną, ale pogodził się również z jej matką. Swojej teściowej kupił nawet piękny bukiet kwiatów.

Wielkanoc okazała się czasem pojednania i rodzinnych spotkań. Obie rodziny spotkały się na chrzcinach Laury i wiele wskazuje na to, że wszystko idzie w dobrą stronę. Zenek Martyniuk promieniuje ze szczęścia i zdradza mediom bardzo radosną wiadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Król disco polo promienieje. Zdradził, co ostatnio wydarzyło się w życiu jego syna

Lider zespołu Akcent z radością podzielił się wydarzeniem, które miało ostatnio miejsce w życiu jego syna Daniela. Okazało się, że młode małżeństwo znów mieszka razem i wszystko wskazuje na to, że na dobre wyszli z kryzysu. Teraz może być tylko lepiej. 

Zenek Martyniuk bardzo cieszy się z powiększenia swojej rodziny i jest dumny ze swojej wnuczki. Teraz może być też dumny ze swojego syna, który w ostatnim czasie przeszedł zdumiewającą przemianę. Młody skandalista przystał nawet na propozycję swojej żony, aby zamieszkać blisko jej rodziców. Król disco polo nie zamierza wtrącać się w plany młodych i podkreśla, że zależy mu przede wszystkim na szczęściu syna, synowej i wnuczki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News