Zenek Martyniuk zawstydził studentów! Naukowcy w szoku

Zenek Martyniuk zawstydził studentów! Naukowcy w szoku Źródło: fot. youtube.pl/AKCENT - Oficjalny

Zenon Martyniuk jest prawdziwą legendą polskiej sceny muzycznej, nie tylko disco polo. Gwiazdor oprócz artystów i amantów zawstydza nawet studentów i zadziwia naukowców. To prawdziwe wydarzenie w karierze lidera Akcentu, które zaskoczyło świat nauki. 

Piosenkarz Zenek Martyniuk ma wiele oddanych fanów i fanek. Jedna z nich, Karolina z Olsztyna jest tak zafascynowana popularnym Zenkiem, że postanowiła napisać na jego temat... pracę dyplomową. Media nie podają czego studentką jest owa miłośniczka disco polo oraz jaki stopień naukowy dzięki niej uzyskała. Wiadomo jednak, że jej miłość do muzyka jest wielka. Zenek zawstydził więc studentów i dorobił się pracy naukowej nie musząc iść nawet na jeden wykład. To chyba coś o czym marzy każdy żak. ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Martyniuk gra w Zakopanem, na jaw wyszedł SKANDAL

Naukowcy w szoku

Choć promotorzy mogą być zaszokowani tematem pracy, jeśli była merytoryczna i porządnie przedstawiała postawione w niej pytanie badawcze, musieli ją uznać. Sam Martyniuk jest zaszokowany poziomem wiedzy studentki o jego karierze. Dziewczyna ma mieć nawet więcej wycinków z gazet o wokaliście niż on sam. ZOBACZ TAKŻE: Polski showbiznes eksplodował! Na to czekali wszyscy fani Zenona Martyniuka - Ma tyle wycinków z gazet o mnie, że chyba ja nawet w domu tyle nie mam! Powiedziała mi, że zebrała około 3 tysięcy artykułów! To bardzo miłe - powiedział Martyniuk. Naukowcy nie mogą uwierzyć, że sprawdzali tego typu pracę dyplomową. Wychodzi na to, że Zenek nie kiwnął nawet palcem, a znów zszokował Polskę.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News