Ten ranking nagród dowodzi, że Zenek Martyniuk jest niewątpliwym królem disco polo! Choć po piętach drepcze mu Sławomir, tym razem Zenek autentycznie rozłożył go na łopatki. Ile zarobił za swoje piosenki, przede wszystkim hitowy „Przekorny los”? Ta kwota po prostu powala!

Polacy zakochali się w przeboju „Miłość w Zakopanem”, a Sławomir w jednej chwili trafił na sam szczyt. Zaczęto go zapraszać do telewizji, aż w końcu dostał własny program muzyczny w TVP. Jego dobra passa mogła przerazić dotychczasowego króla muzyki disco polo Zenka Martyniuka. Wokalista zespołu „Akcent” przez jeden moment zepchnięty był na dalszy plan.

Teraz jednak gala rozdania nagród muzycznych wyraźnie wskazała lidera. Nikt z nas już nie ma wątpliwości. Zarobki Zenka Martyniuka biją na łeb to, co za swoje utwory otrzymuje Sławomir.

Zenek Martyniuk niekwestionowanym królem sceny disco polo! Wiemy, ile kasy dostał za „Przekorny los”

Kilka dni temu przyznano diamentowe płyty za sprzedaż singli. To właśnie Zenek okazał się niekwestionowanym zwycięzcą w tej kategorii. Dostał POTRÓJNY diament, co równa się zyskom rzędu 600 tys. złotych za utwór „Przekorny los”. Jednak to nie wszystko. Piosenki „Skradłaś wszystko”, „Prawdziwa miłość to ty” oraz „Kochana, wierzę w miłość” również okryły się diamentem, a więc każda z nich zarobiła około 200 tys. złotych.

Daleko w tyle pozostał Sławomir. Jego „Miłość w Zakopanem” otrzymała podwójny diament, co równa się zyskom rzędu 400 tys. złotych, jednak jest to jedyny utwór, który został wyróżniony. Sam Zenek Martyniuk przyznaje, że nie widzi w drugim artyście rywala.

– Jestem na scenie od 30 lat. Cieszy mnie każdy, zarówno mniejszy, jak i większy sukces. Wyróżnienia i nagrody są miłe, jednak nie tworzę piosenek dla rankingów, ani nie ścigam się z kolegami o to, kto ma więcej sprzedanych płyt czy odsłon w internecie. Jest mi ogromnie miło, że mimo popularności innych artystów, moi fani wciąż są przy mnie. Gratuluję również Sławomirowi i zapewniam, że nie traktuję go jak konkurenta. Na scenie jest sporo miejsca dla nas obu – zdradził w rozmowie z jedną z gazet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ludzie płoną żywcem, dziesiątki umierają. Wesoła Cichopek przesyła pozdrowienia
  2. Doda zaskakująco o przeszłości. „Jeśli poprosi o wybaczenie, wybaczę”
  3. Uwielbiana gwiazda w szpitalu. „To mogła być próba samobójcza”
  4. Skrajnie zagłodził psa! Jego tłumaczenie doprowadzi was do furii
Sławomir
fot. Instagram / Sławomir z króliczkiem
Zenek Martyniuk
fot. Instagram / Zenek Martyniuk – Król disco polo
Zenek Martyniuk
fot. Instagram / Zenek Martyniuk

Wolisz Zenka czy Sławomira?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

 

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Zobacz również