ZADYMA na koncercie Zenka Martyniuka! Ludzie wpadli w szał, niszczyli wszystko na swojej drodze

ZADYMA na koncercie Zenka Martyniuka! Ludzie wpadli w szał, niszczyli wszystko na swojej drodze

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Na jego koncerty przybywają tysiące fanów, którzy nierzadko pod sceną oddają się prawdziwemu szaleństwu. Jednak czegoś takiego nie widzieliśmy od dawna, na koncercie muzyka wywiązała się prawdziwa zadyma.

Zenek Martyniuk jest twórcą jednych z największych hitów polskiej muzyki rozrywkowej. Jego piosenki znają wszyscy, nawet ci, którzy twardo pozostają przy tym, że muzyki disco polo nie słuchają. Piosenki Martyniuka można usłyszeć niemalże na każdej imprezie, nie mówiąc już o weselach, na których parkiet pęka w szwach, gdy z głośników leci "Przez twe oczy zielone", albo "Przekorny los".

Zenek Martyniuk: szał na koncercie

Zespół Akcent, którego liderem jest Zenek Martyniuk, zawsze ma pełną widownię i często wręcz brakuje miejsc dla osób, które za późno przyszły na koncert. Właśnie do takiej sytuacji doszło w Rudzie Śląskiej. Oprócz króla disco polo na scenie można było zobaczyć również Sarse, Sławomira, Wilki, Oberschlesien, Bez Nazw oraz zespół Skaner. Nie da się jednak ukryć, że to Zenek Martyniuk był prawdziwą gwiazdą imprezy. W pewnym momencie chętnych osób na koncert muzyka było tak dużo, że ochrona przestała wpuszczać ludzi na teren koncertu. Fani w tym momencie wpadli w szał, według osób będących na miejscu zaczęli zachowywać się niczym zombi z filmów, które za wszelką cenę chcą się dostać na koncert idola. Doszło tam do niebezpiecznej sytuacji, gdy rozwścieczony tłum zaczął napierać na metalowy płot, który pod gigantycznym naporem w końcu ustąpił tłumowi. Przez powstałą wyrwę ludzie zaczęli przedostawać się na drugą stronę ogrodzenia. W tłumie były zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które teraz podbija internet. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek
  2. Szczyt kariery osiągnął w Polsacie. Dziś został sam, wyrzucono go z domu
  3. Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo
źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News