Syn Martyniuka wywołał burzę komentarzy zwykłych Polaków. Śmieje się z pracy

Syn Martyniuka wywołał burzę komentarzy zwykłych Polaków. Śmieje się z pracy

Zenek Martyniuk ma wielu fanów i cieszy się dobrą opinią. Tego samego nie da się powiedzieć o jego synu, Danielu, który co jakiś czas oburza swoim zachowaniem tysiące Polaków. Czy tym razem postanowił zakpić z ciężkiej pracy, którą muszą zajmować się niektóre osoby, by utrzymać siebie i swoje rodziny?

Zenek Martyniuk uchodzi za wzór męża i króla disco polo. Mężczyzna rzadko bywa uczestnikiem afer czy skandali. Teraz po raz kolejny może mieć powody do wstydu z powodu zachowania syna. Tym razem Daniel nie upublicznił kulisów swojego małżeństwa ani nie starł z prawem. Młody chłopak zrobił coś, co oburzyło tysiące internautów. Uważają, że nie szanuje pracy innych ludzi.

Zenek Martyniuk musi być zażenowany postem syna. Postawa Daniela wzbudza wiele emocji

Daniel M. wciąż pozostaje bardzo kontrowersyjną postacią. Co jakiś czas zaskakuje fanów swojego ojca i disco polo swoim zachowaniem. Nawet z pozoru zwykłe zdjęcie, jakie dodaje do mediów społecznościowych, powoduje wzburzenie wśród internautów.

Tym razem mężczyzna udostępnił zdjęcie, na którym z uśmiechem pozuje w kasku i stroju charakterystycznym dla pracowników budowy. Do tego umieścił na fotografii kilka napisów: "Ciężka praca, jakiej niektórzy nie są w stanie sobie nawet wyobrazić", "Gdzieś koło Chester PY" oraz "Memories 5 lat temu".

Być może syn króla disco polo chciał faktycznie podzielić się wspomnieniami z przeszłości, jednak internauci odebrali tę fotografię zupełnie inaczej. W sieci pełno jest negatywnych komentarzy.

Internauci krytykują Daniela M. Uważają, że jego post obraża ludzi pracujących

Choć post wydaje się niewinny, wiele osób uznało go za atak na ludzi pracujących fizycznie. Zarzucają mu brak szacunku dla ciężkiej pracy oraz wyśmiewanie się z biedniejszych Polaków.

- Nigdy nie musiał pracować fizycznie, co on wie o ciężkiej pracy - pisze oburzony internauta.

- Ciężka praca, jakiej niektórzy nie mogą sobie wyobrazić? Co ty wiesz o ciężkiej pracy! Żyjesz z pieniędzy tatusia - oskarża kolejny.

- Daniela widać bawi praca na budowie. Pewnie jednego dnia by tam nie wytrzymał - ocenia inny.

- Zenek Martyniuk to taki miły, serdeczny człowiek. Dlaczego jego syn musi być tak bardzo inny? - myśli fanka disco polo.

- Darmozjad i tyle. Nigdy nie był w prawdziwej pracy. Przydałaby się szkoła życia to by się odechciało żarcików - komentuje kolejna.

Post z pewnością wzbudził duże zainteresowanie. Jak na razie ani Zenek Martyniuk ani jego syn nie skomentowali oburzającego postu.

  1. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat, ale wygląda cudownie
  2. Maryla Rodowicz mieszka w nawiedzonym domu! Czy to prawda, że szuka egzorcysty?
  3. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

Źródło: Pudelek

 
 

Następny artykuł