Zenek MArtyniuk przyznał jakim jest dziadkiem
screen youtube.com/AKCENT - Oficjalny
Karol Zaborowski - 27 Kwietnia 2019

Jakim dziadkiem jest Zenek Martyniuk? Prawda jest przykra

Zenek Martyniuk niedawno został dziadkiem, co bez wątpienia napawa go prawdziwą dumą. W jednym z wywiadów wyznał, jak odnajduje się w nowej roli.

Zenek Martyniuk bez wątpienia ostatnie miesiące przez bardzo długi czas.

Zenek Martyniuk jest dumny ze swojej wnuczki. W ciągu zaledwie kilku miesięcy w jego rodzinie wydarzyła się cała masa skrajnych wręcz sytuacji. Problemy w kontaktach z synem, afera, która wokół niego się rozwinęła i medialna burza z pewnością zaburzyły spokój najbliższych. Jednak wiele osób zastanawia się, jak król disco polo odnajduje się w roli dziadka?

Jakim dziadkiem jest Zenek Martyniuk?

Każdy dziadek kocha swoje wnuki bezwarunkowo. Widać to doskonale po tym, jak uwielbiają oni rozpieszczać swoje pociechy do granic możliwości, a gdyby tylko mogli, to uchyliliby im kawałek nieba. Jednak Zenek Martyniuk jak na razie nie miał zbyt wiele okazji, aby wykazać się jako dziadek podczas opieki nad wnuczką.

Krzysztof Jackowski koszmarKoszmar spełnia się na naszych oczach. Polacy przerażeni najnowszymi wizjami JackowskiegoCzytaj dalej

Wiele osób mogłoby pomyśleć, że jest to wynik tego, że nadal jest pokłócony z synem ze względu na wydarzenia z końca ubiegłego roku. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ ich relacja obecnie jest na bardzo dobrym poziomie, co przyznał król disco polo w jednym z wywiadów.

- Teraz już wszystko jest w porządku; już się między nami układa (…) Do tego fryzjera jeżdżę od 20 lat, a Daniel też (…) Na sekundkę razem wpadliśmy do sklepów i wtedy zrobili nam te zdjęcia - mówił muzyk.

Prawdziwym powodem, przez który Zenek Martyniuk widział swoją wnuczkę zaledwie dwa razy odkąd się urodziła, jest jego bardzo mocno napięty plan pracy. Ciągłe koncerty i praca nad kolejnymi piosenkami nie daje mu praktycznie nawet chwili wytchnienia, a trzeba pamiętać, że córka Daniela i Eweliny ma zaledwie kilka miesięcy i potrzebuje całej masy uwagi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tomasz mackiewiczPoruszająca historia miłości Tomasza Mackiewicza. Szokujące faktyCzytaj dalej

- Moje życie zmieniło się, od kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Żona była przy porodzie, a ja zobaczyłem ją dopiero po trzech tygodniach. Na chrzcinach widziałem ją po raz drugi (…) Oczy ma niebieskie - dodaje król disco polo.

To smutne, że muzyk nie może spędzać ze swoją rodziną tyle czasu, ile by naprawdę chciał. Szczególnie teraz jest to dla nich bardzo trudny moment, ponieważ rozpoczyna się sezon koncertowy. Może królowi przydałby się, chociaż krótki urlop, aby nacieszyć się wnuczką?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

czterej pancerni i piesAktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanówCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News